UA | RU
26 лютого 2020, 17:13

Голова Приватбанку: банк або повернуть Коломойському, або дадуть "щедру компенсацію"

Голова правління державного Приватбанку Петр Крумханзл заявив, що існує велика загроза повернення банку колишнім власникам
Голова правління державного Приватбанку Петр Крумханзл заявив, що існує велика загроза повернення банку колишнім власникам
Фото: сайт ПриватБанку

Про це він заявив у коментарі для Financial Times, передає RegioNews.

Також вони можуть добитися від держави "щедрої компенсації”. За словами Крумханзла, колишніми власниками Приватбанку було подано більше 800 позовів, якими намагаються оскаржити його націоналізацію і пов’язані процедури.

Він застерігає, що в разі скасування націоналізації Приватбанку Міжнародний валютний фонд припинить співпрацю з Україною, що значно погіршить економічну ситуацію в державі.

"Я не впевнений, що Зеленський має правильну картинку, адже цю картинку формують люди, що оточують президента”, - вважає Крумханзл.

За словами Крумханзла, для унеможливлення повернення Приватбанку колишнім власникам Уряд спільно із Нацбанком розробили спеціальний законопроєкт, однак його замінили і до Верховної Ради замість документа на 400 сторінок надійшов більш вигідний Коломойському 8-сторінковий документ.

Нагадаємо, на Житомирщині точиться боротьба за політичний вплив між командою Ігоря Коломойського та партнерами ексвіцепрем’єра Геннадія Зубка.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram