UA | RU
13 лютого 2020, 16:39 16

"УЗ" сплатить за пошуки нового глави майже мільйон гривень

Акціонерне товариство "Укрзалізниця" підтвердило 13 лютого початок пошуку та відбору кандидатів на посаду голови правління
Акціонерне товариство "Укрзалізниця" підтвердило 13 лютого початок пошуку та відбору кандидатів на посаду голови правління
Фото: twitter/Ukrzaliznytsia

Про це RegioNews повідомили у пресслужбі товариства.

Як зазначається, пошуком зайнялася компанія міжнародна компанію з підбору управлінського персоналу Boyden, а вартість її послуг складе менше мільйона гривень.

"У повній відповідності із законодавством, згідно з яким закупівля послуги, що вимагає витрат менше 1 млн грн, не потребує проведення тендерної процедури в системі Prozorro, достатній кількості консультантів із підбору персоналу було запропоновано надати свої пропозиції щодо виконання вказаних завдань. Компанія Boyden надала найбільш економічно вигідну пропозицію та в результаті отримала контракт", — йдеться в повідомленні.

Згідно з ним, вимоги до компетенцій та критерії відбору на посаду голови правління будуть опубліковані на веб-сторінці компанії найближчим часом.

У свою чергу, офіційний майданчик Prozorro Zakupki.ua уточнює, що вартість послуг компанії становить 837,5 тисяч гривень, і надати їх вона має до 31 грудня 2020 року.

Нагадаємо, 11 лютого наглядова рада "Укрзалізниці" прийняла рішення офіційно розпочати процес конкурсного відбору на позицію голови правління компанії.

ДОВІДКА: Компанія Boyden займається тимчасовим працевлаштуванням, забезпеченням трудовими ресурсами та наданням комбінованих офісних адміністративних послуг. На українському ринку працює з 2016 року.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews