Росіяни вдарили ракетами по селу під Покровськом: загинуло подружжя, поранена дитина
Внаслідок ракетного удару по околицях Покровська на Донеччині пізно ввечері 21 травня загинуло двоє людей, ще двоє, у тому числі 10-річна дитина, зазнали поранень
Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Донецьку обласну прокуратуру.
За даними слідства, 21 травня о 23:00, війська РФ завдали ракетний удар по території с. Ріг біля Покровська.
"Влучання відбулось на подвір’ї приватного будинку, де мешкала родина. Тілесні ушкодження, не сумісні з життям, отримали 52-річний чоловік та його дружина 46 років. Десятирічний син подружжя зазнав мінно-вибухову травму", - йдеться у повідомленні.
Крім того, як зазначають у прокуратурі, від вибуху травмовано 24-річного мешканця сусіднього будинку. Постраждалих доставлено до лікарні, де їм надано кваліфіковану медичну допомогу.
Вибухом пошкоджено 3 домогосподарства й газогін. Попередньо, російські окупанти застосували для атаки ракету "Іскандер".
Правоохоронці ведуть досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 КК України).





Нагадаємо, як повідомлялося раніше, за минулу добу російські загарбники здійснили удари по 17 населених пунктах Херсонської області, восьмеро людей зазнали поранень, зокрема одна дитина.
Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим












