UA | RU
27 січня 2024, 10:04

У Генштабі оновили дані про втрати росіян за добу та розповіли про ситуацію на фронті

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

В Україні на фронті впродовж доби відбулося 98 бойових зіткнень. Ворог посилив атаки на Куп'янському напрямку й обстріляв ракетами низку міст у Донецькій та Херсонській областях

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Генштаб ЗСУ в Facebook.

Загалом ворог завдав 8 ракетних ударів зенітними керованими ракетами С-300 по цивільній інфраструктурі Мирнограду, Новоградівки Донецької області та Антонівки Херсонської області. Також агресор завдав 4 авіаційних удари, здійснив 78 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань і пошкоджень зазнали багатоповерхові та приватні будинки, школи, дитячі садочки, торгівельний центр та інша цивільна інфраструктура.

Зранку російські окупанти балістичною ракетою "Іскандер" завдали удару по цивільній інфраструктурі міста Словʼянськ Донецької області.

Під артилерійським вогнем опинилися понад 120 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в Бєлгородській області.

На Куп’янському напрямку українські захисники відбили 13 атак ворога біля Табаївки Харківської області та Стельмахівки Луганської області.

На Лиманському напрямку Сили оборони відбили 8 атак окупантів поблизу Тернів і Торського Донецької області.

На Бахмутському напрямку наші воїни відбили 11 атак противника в районах населених пунктів Богданівка, Іванівське, Кліщіївка та Андріївка Донецької області.

На Авдіївському напрямку українські захисники продовжують стримувати ворога, який не полишає спроб оточити Авдіївку. Наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи загарбникам значних втрат. Так, Сили оборони протягом минулої доби відбили 20 атак загарбників неподалік Новобахмутівки, Степового, Авдіївки та ще 9 атак в районах Опитного, Водяного, Первомайського та Невельського Донецької області.

На Мар’їнському напрямку оборонці продовжують стримувати ворога біля Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки Донецької області, де відбито 14 атак.

На Шахтарському напрямку нашими захисниками відбито атаку окупантів біля Золотої Ниви Донецької області.

На Запорізькому напрямку Сили оборони відбили 6 атак противника північніше Приютного, південніше Червоного, західніше Вербового та Роботиного Запорізької області.

На Херсонському напрямку Сили оборони надалі продовжують заходи із розширення плацдарму. Незважаючи на значні втрати, ворог не полишає спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій. Протягом минулої доби противник здійснив 4 безуспішних штурмів позицій українських військ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 27.01.24 орієнтовно склали:

  • особового складу - близько 381 370 (+770) осіб ліквідовано;
  • танків - 6271 (+6) од.;
  • бойових броньованих машин - 11652 (+15) од.;
  • артилерійських систем - 9085 (+3) од.;
  • РСЗВ - 972 (+0) од.;
  • засоби ППО - 660 (+0) од.;
  • літаків - 331 (+0) од.;
  • гелікоптерів - 324 (+0) од.;
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня - 7037 (+4) од.;
  • крилаті ракети - 1845 (+0) од.;
  • кораблі/катери - 23 (+0) од.;
  • підводні човни - 1 (+0) од.;
  • автомобільної техніки та автоцистерн - 12072 (+8) од.;
  • спеціальна техніка - 1433 (+8) од.

Раніше повідомлялось, що Сили оборони продовжують утримувати позиції на лівобережжі Дніпра, відбили атаки росіян поблизу Тернів (Донецька область). При цьому російські загарбники намагаються покращити своє тактичне положення на Мар'їнському напрямку.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом
22 січня 2026
Він більше не працює на цвинтарі. Чи посадять політтехнолога Петрова
Історія із бронювальним працевлаштуванням Володимира Петрова на Національному військовому меморіальному кладовищі може вийти боком не тільки йому самому, а й владі
16 січня 2026
Знову за ґрати? Пригадуємо попередні арешти Тимошенко
Юлія Володимирівна може утретє в житті потрапити за ґрати
Відключення світла 4 лютого: актуальні графіки для всіх регіонів України
03 лютого 2026, 19:25
На Дніпропетровщині жінка незаконно оформлювала кредити на власних батьків
03 лютого 2026, 19:20
Метро Харкова працюватиме, як пункт незламності
03 лютого 2026, 19:05
"Заробили" майже 7 мільйонів: на Вінниччині викрили розкрадання на костюмах ддя рятувальників
03 лютого 2026, 18:50
РФ завдала удару по Запоріжжю: у місті пожежа, горять авто
03 лютого 2026, 18:43
На Дніпропетровщині через теплогенератор госпіталізували родину з двома немовлятами
03 лютого 2026, 18:35
Генсеку НАТО Рютте показали одну із зруйнованих київських ТЕЦ після російської атаки
03 лютого 2026, 18:29
Стало відомо, якою буде погода у лютому
03 лютого 2026, 18:07
Українці тримають у банках майже 2 млрд грн
03 лютого 2026, 17:46
Ми створимо найкращий захисний купол у світі або доведеться йти під землю – будувати підземні міста, електростанції, заводи
03 лютого 2026, 17:31