UA | RU
12 жовтня 2023, 08:04

ЗСУ мали успіх поблизу Кліщіївки та Андріївки Донецької області, — Генштаб

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на зведення Генерального штабу ЗСУ.

Протягом минулої доби відбулося 95 бойових зіткнень. Крім того, внаслідок ракетного удару російських терористичних військ по гімназії в населеному пункті Нікополь Дніпропетровської області, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення.

Руйнувань та пошкоджень зазнали приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура. Також, у ніч на 12 жовтня, Російська Федерація завдала чергового авіаційного удару по Україні, застосувавши БпЛА типу "Shahed-136/131”. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється. Загалом ворог завдав 2 ракетних та 72 авіаційних ударів, здійснив 67 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Авіаційних ударів зазнали:

Синьківка, Петропавлівка, Піщане Харківської області;

Серебрянське лісництво, Білогорівка Луганської області;

Торське, Сіверськ, Спірне, Васюківка, Міньківка, Кіндратівка, Часів Яр, Іванівське, Ступочи, Кліщіївка, Андріївка, Диліївка, Керамік, Орлівка, Ласточкине, Авдіївка, Мар’їнка, Новомихайлівка, Костянтинівка Донецької області;

Нікополь Дніпропетровської області;

Новорайськ, Зміївка, Козацьке, Одрадокам'янка Херсонської області.

Під артилерійським вогнем опинилися понад 100 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в Бєлгородській області.

На Куп’янському напрямку українські воїни відбили понад 10 атак ворога в районах населених пунктів Синьківка та Іванівка Харківської області.

На Лиманському напрямку Сили оборони продовжують стримувати наступ противника в районах Макіївки Луганської області та Торського і Серебрянського лісництва Донецької області. Тут наші захисники відбили понад 15 атак ворога.

На Бахмутському напрямку українські оборонці відбили атаки противника в районі населеного пункту Андріївка Донецької області. В той же час, Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, мали успіх в районах східніше Кліщіївки та східніше Андріївки Донецької області.

На Авдіївському напрямку наші захисники мужньо тримають оборону, відбили понад 10 атак ворога в районі Авдіївки та ще 10 атак східніше Степового, південно-східніше Сєверного та південніше Первомайського Донецької області.

На Мар’їнському напрямку протягом минулої доби Сили оборони успішно відбили понад 10 атак ворога в районах Мар’їнки, Побєди та Новомихайлівки Донецької області.

На Шахтарському напрямку ворог вів безуспішні наступальні дії в районах південніше Золотої Ниви та південно-східніше Вугледара Донецької області.

На Запорізькому напрямку наші захисники стримують ворога в районі населеного пункту Вербове Запорізької області.

На Херсонському напрямку Сили оборони ведуть контрбатарейну боротьбу, знищують склади та успішно уражають тили противника.

Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку. Покращили тактичне положення в районі західніше Роботиного Запорізької області. Наші воїни завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала 12 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

Підрозділи ракетних військ уразили район зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 9 артилерійських засобів, склад боєприпасів та радіолокаційну станцію противника.

Нагадаємо, що загальна кількість втрат російської армії від початку вторгнення складає 283 900 військових.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
Співачка ONUKA розповіла, скільки витрачає на місяць
15 травня 2026, 01:35
Продюсер гурту Бумбокс під час масованої атаки збив дрон
15 травня 2026, 00:35
Ведуча Маша Єфросиніна показала, як із сином ховалась під час обстрілів
14 травня 2026, 23:35
Конфлікт із ТЦК у Харкові: почали перевірку після інциденту біля школи
14 травня 2026, 22:55
Справи про кооператив "Династія": Суд обрав запобіжний захід ще одному фігуранту
14 травня 2026, 22:52
Росіяни здійснили понад 50 атак на Дніпропетровщину: поранено 12-річного хлопчика та трьох дорослих
14 травня 2026, 22:47
Ціни на АЗС: скільки в Україні тепер коштує бензин
14 травня 2026, 22:35
У Фастові чоловік ледь не вбив рідну матір під час сварки
14 травня 2026, 22:22
На Дніпропетровщині чоловік стріляв у безхатька
14 травня 2026, 22:15
Росіяни вдарили по приватному сектору Дружківки: є жертви, пошкоджено 13 будинків
14 травня 2026, 22:07