UA | RU
29 листопада 2022, 12:48

Окупанти хочуть знести ще близько тисячі будинків у Маріуполі, – міскрада

Фото: Петро Андрющенко

Армія РФ продовжує тероризувати мирне населення окупованого Маріуполя. Російські загарбники планують знести ще близько тисячі будинків маріупольців, залишаючи людей без даху над головою

Про це пише RegioNews із посиланням на Маріупольську міську раду.

За інформацією міськради, російські окупанти планують знести ще близько однієї тисячі будинків, які постраждали під час боїв за місто. Як відомо, навесні окупанти знищили близько 1400 будинків маріупольців.

"Руйнація та знищення. Ось що з собою принесли окупанти до Маріуполя. 1356 багатоповерхівок було стерто з карти міста під час облоги. Тепер вони планують зруйнувати ще 914 будинків. І вже це роблять", — пише пресслужба міськради.

Так, через знесення будинків маріупольці залишаться без більш як 50 тисяч квартир. Окупанти начебто обіцяють компенсації, але отримати зможуть їх не всі.

"Один за одним вони демонтують зруйновані ними будинки, відібравши тим самим понад 50 тисяч квартир. Замість цього обіцянки "відновлення" та нового житла. Але то лише для своїх — колаборантів. Звичайні ж жителі продовжують виживати, на своєму досвіді пізнаючи усі переваги "руського миру", — зазначають у міськраді.

Після того, як окупанти почали зносити будинки, деякі маріупольці навіть почали облаштовувати свій побут на вулиці. Не маючи ні їжі, ні води, жителів міста намагаються залишити й без даху над головою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти посилили патрулювання у Маріуполі.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram