UA | RU
27 вересня 2022, 18:44

У російському полоні ще близько 800 азовців, з них понад 40 жінок — "Азов"

Керівник відділу у роботі з полоненими та їх сім'ями патронатної служби "Азову" Ольга Кравченко повідомила, що у російському полоні перебуває майже 800 азовців. З них понад 40 жінок, серед яких є вагітні

Про це Ольга Кравченко розповіла в ефірі "Суспільного", передає RegioNews.

"У полонених, які вийшли, ми побачили майже у 90% крайню стадію анорексії, моральне та психологічне виснаження, в такій стадії, що ми просто були шоковані... Поранення - застарілі осколкові та вогнепальні у важкій запущеній формі, адже лікування належного ні на Азовсталі, ні в полоні не було. Всі осколки залишись у хлопців та дівчат всередині тіла, які потрібно оперувати. Присутні травми як перебиті сухожилля та втрата органів зору", - розповіла Кравченко.

Нікого з повернутих з полону не відправили додому, бо всі абсолютно потребують медичного лікування.

За її словами, про належну медичну підтримку вагітним в полоні не йдеться, тож людей треба перевозити на підконтрольну Україні територію.

За словами Кравченко, у полоні залишилось багато людей похилого віку у яких, крім бойових травм, є ще хронічні захворювання.

Раніше повідомлялось, що 215 воїнів-героїв вільні. Це військові, поліцейські, Нацгвардійці, прикордонники, бійці ТРО, митники, цивільні. Серед них офіцери, Герої України, захисники "Азовсталі".


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook