UA | RU
22 вересня 2022, 16:14

У Донецькій області окупанти збираються задіяти дітей у "референдумі" — СБУ

Фото: з відкритих джерел

Російські терористи на тимчасово окупованій території Донецької області планують залучати дітей до псевдореферендуму

Як повідомляє RegioNews, про це йдеться у повідомленні пресцентру СБУ.

"Служба безпеки перехопила документи терористичної організації "днр", які регламентують залучення неповнолітніх громадян до участі у фейковому референдумі рф на тимчасово окупованій території Донеччини", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, загарбники сподіваються розширити "електоральну базу" підтримки кремлівського проєкту з приєднання частини східної України до складу країни-агресора.

Згідно з отриманими матеріалами керівники окупаційної адміністрації планують задіяти у псевдоголосуванні місцевих жителів віком від 13 до 17 років.

У СБУ додають, що до "голосування" також залучать сім'ї з Донецької області, які мають місцеву реєстрацію, але тимчасово виїхали до рф.

Українські правоохоронці вже встановили особи всіх організаторів незаконної діяльності, встановили їхнє місцезнаходження та задокументували злочини. Наразі тривають комплексні заходи щодо притягнення винних до відповідальності.

Нагадаємо, окупаційні формування частин Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей оголосили дати проведення "референдуму" про входження до складу російської федерації. Псевдореферендуми мають пройти з 23 по 27 вересня.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram