UA | RU
28 листопада 2020, 10:08

Шість порушень за добу: бойовики знову обстріляли позиції українських військ

Бойових втрат та поранень серед українських військових немає
Бойових втрат та поранень серед українських військових немає
Фото: з відкритих джерел

Протягом минулої доби на Донбасі збройні формування Російської Федерації та її найманці шість разів порушили домовленості, що були досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи 22 липня 2020 року.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на штаб ООС.

Так, три факти порушення режиму припинення вогню зафіксовані у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід". Поблизу Авдіївки ворог вів вогонь з підствольного гранатомета, великокаліберного кулемета та стрілецької зброї. Неподалік населеного пункту Водяне противник застосовував великокаліберний кулемет, а на ділянці біля Опитного – ручний протитанковий гранатомет.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" ворог, застосовуючи підствольний гранатомет та стрілецьку зброю, двічі провокував наших захисників поблизу населеного пункту Шуми. Окрім того, вогонь з гранатометів різних систем та стрілецької зброї противник відкривав неподалік Катеринівки.

На неприцільний вогонь ворога українські військовослужбовці зброю у відповідь не застосовували. Бойових втрат та поранень серед особового складу Об’єднаних сил немає.

Від початку поточної доби, 28 листопада, режим припинення вогню противник порушив на Приазов’ї, поблизу Водяного. З тимчасово окупованої Ужівки російсько-окупаційні війська застосовували стрілецьку зброю, гранатомети різних систем, міномети калібрів 120 мм та 82 мм.

Нагадаємо, добою раніше бойовики тричі порушили режим "тиші" на Донбасі.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
21 квітня 2026
"Забуті" державою. Як працює соцдопомога біля лінії фронту
Соціальна допомога в Україні багато в чому тримається на людському факторі. Яскравий приклад – робота соціальних робітників. Багато з цих людей, попри низькі зарплати і щоденні ризики обстрілів, продо...
Chanel, Hermes та Cartier: на Львівщині митники вилучили люксові речі на мільйон гривень
06 травня 2026, 06:29
На Чернігівщині знешкодили бойову частину ворожого безпілотника
06 травня 2026, 06:13
На Одещині 74-річного чоловіка засудили за зґвалтування 13 дітей
06 травня 2026, 02:52
На Львівщині судитимуть батьків, які довели шестимісячне немовля до туберкульозу та виснаження
06 травня 2026, 02:31
В Одеській області викрили мережу нелегальних АЗС
06 травня 2026, 02:07
Смертельна ДТП у Києві на Троєщині: водію пікапа оголосили про підозру
06 травня 2026, 01:38
Репер ХАС зізнався про проблеми зі здоров'ям: чому артист зараз не виступає
06 травня 2026, 01:35
Російська атака на Краматорськ: кількість поранених зросла
06 травня 2026, 01:19
Фронтмен "Другої ріки" Харчишин написав ексдружині "передсмерте повідомлення"
06 травня 2026, 00:55
Україна на Євробаченні-2026: LELÉKA зізналась, чи знайшла гроші на виступ
06 травня 2026, 00:35