UA | RU
13 липня 2020, 08:19

Загострення на Донбасі: 16 обстрілів за добу, шестеро поранених

Поранених бійців доставили в медичні установи
Поранених бійців доставили в медичні установи
Фото: з відкритих джерел

За минулу добу на Донбасі незаконні військові угруповання РФ 16 разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок ворожих обстрілів 5 військовослужбовців збройних сил отримали поранення, ще один воїн — бойове травмування.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на штаб ООС.

Окупанти використовували заборонені Мінськими домовленостями озброєння починаючи з артилерійських систем 152 та 122 калібру, 120 і 82 мм мінометів, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

Загарбники обстріляли українських воїнів поблизу населеного пункту Хутір Вольний, Орехово, Луганське, а також біля Авдіївки, Мар'їнки, Кам'янки, Водяного, і Новосіловки Другої. Також бойовики цинічно обстріляли житлові будинки в Авдіївці.

Для придушення вогневих засобів противника наші захисники оперативно застосували штатне озброєння і чітко дали зрозуміти окупантам, що їх злочинна активність не залишиться безкарною. За даними розвідки, 12 липня українські військовослужбовці знищили 3 окупантів і не менше 8 поранили", — повідомили в штабі.

З початку поточної доби збройні формування Російської Федерації один раз порушили режим припинення вогню. В районі відповідальності оперативно-тактичної групи "Схід", противник вів вогонь з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї неподалік Кам'янки.

За поточну добу втрат серед українських захисників немає.

"Ситуація в районі проведення операції Об'єднаних сил залишається контрольованою", - резюмували в штабі.

Нагадаємо, днями раніше зафіксували один обстріл - бойовики обстріляли Водяне.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
У Києві через ДТП ускладнено рух у бік Жулянського шляхопроводу
23 червня 2026, 17:30
Отримання витягу із Реєстру зниклих безвісти осіб: що для цього потрібно
23 червня 2026, 17:30
У Києві на Подолі патрульні "по гарячих слідах" затримали крадіїв автозапчастин
23 червня 2026, 17:22
На Прикарпатті влаштували "весілля" для ухилянтів
23 червня 2026, 17:10
У Павлограді на комунальному підприємстві роками "відмивали" бюджетні кошти
23 червня 2026, 16:59
У Нікополі росіяни завдали повторного удару по рятувальниках під час гасіння пожежі
23 червня 2026, 16:48
Удар по інфраструктурі Сумщини: ворожий безпілотник поранив двох цивільних
23 червня 2026, 16:30
Корупція в НМУ імені Богомольця: посадовці та підрядники "привласнили" 15 млн грн на ремонтах
23 червня 2026, 15:59
Трагедія на Івано-Франківщині: рятувальники знайшли тіло зниклого підлітка
23 червня 2026, 15:50
У Запоріжжі дезертир наводив російські удари на військових ЗСУ
23 червня 2026, 15:15