UA | RU
13 червня 2024, 16:08

Росіяни вдарили ракетою по Новомосковську: постраждали двоє дітей

ілюстративне фото: з відкритих джерел

Сьогодні, 13 червня, окупаційна російська армія атакувала місто Новомосковськ на Дніпропетровщині. Внаслідок ворожого удару постраждали двоє дітей — дівчатка трьох і 12 років

Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, передає RegioNews.

"На зараз відомо про двох постраждалих дітей. У 3-річної малої вибухова травма, садна та подряпини. Вона у лікарні в стані середньої тяжкості. Ще в однієї дівчинки, 12 років, гостра реакція на стрес. Оговтуватися буде вдома", — йдеться в повідомленні.

Начальник Дніпропетровської ОВА додав, що внаслідок російської атаки виникла пожежа. Пошкоджені дев’ять житлових будинків.

Наразі відповідні служби з’ясовують деталі.

Нагадаємо, вдень 13 червня, захисники українського неба знищили ворожу ракету над Дніпропетровщиною. ППО відпрацювала в Новомосковському районі.

Незадовго до ракетної атаки ЗСУ збили ворожий БпЛА на Дніпропетровщині російський багатоцільовий безпілотний авіаційний комплекс "Орлан-10".

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
30 березня 2026
Історія із U420. Як "сувеніри з кайфом" спровокували погроми по усій країні
Один із вітчизняних бізнесів, який стрімко розвивається у нинішніх складних умовах, викликав певні підозри у журналістів. І виявилося, що все не так просто і однозначно…
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях