UA | RU
03 лютого 2024, 10:57

На Дніпропетровщині кілька влучань "шахедів": пошкоджена підстанція

фото: pixabay

Через нічну атаку “шахедами” на Дніпропетровщині постраждало обладнання підстанції Укренерго. У Кривому Розі виникли дві пожежі, без світла залишилися 15 тисяч людей та дві котельні

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак та пресслужба Укренерго, інформує RegioNews.

Так, в ніч на 3 лютого окупанти знову атакували дронами об’єкти енергетичної інфраструктури на Дніпропетровщині. Через обстріл та падіння уламків дронів постраждало обладнання підстанції НЕК "Укренерго” та дві високовольтні повітряні лінії. Були знеструмлені побутові та промислові споживачі у Кривому Розі.

Електрики почали аварійно-відновлювальні роботи одразу після закінчення повітряної тривоги.

"Знову атака БПЛА на Криворіжжі. 5 шахедів знищили ПВК Схід. Втім, сталося і кілька влучань. Виникли дві пожежі. Без світла в районі майже 15000 людей. А ще – дві котельні Кривого Рогу, які забезпечують 43000 абонентів”, – повідомив Лисак.

За його словами, у місті частково знеструмлений швидкісний трамвай. Також деякі родини залишились без водопостачання. Обійшлося без загиблих та постраждалих.

Нагадаємо, в ніч на 3 лютого російська армія атакувала Україну 14-ма ударними БПЛА типу Shahed-136/131. Сили ППО знищили 9 дронів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей