UA | RU
26 жовтня 2022, 09:01

Ракетний удар по Дніпру: загинули двоє, ще четверо – в лікарні

Фото: Facebook

Російські окупанти завдали ракетного удару по місту Дніпро. Внаслідок цього трапилась пожежа на автозаправці. Двоє людей загинули й четверо були поранені, троє з них у важкому стані

Як передає RegioNews, про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

"Російська ракета, що прилетіла у Дніпро, убила двох людей. За уточненою інформацією, четверо – поранені. Це двоє жінок і двоє чоловіків. Усі у лікарні. Троє важкі", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України, росіяни атакували ракетою Дніпро. Зайнялася пожежа на автозаправці. Вагітна жінка, що заїхала на АЗС, згоріла в машині заживо. Загинув і оператор автомийки.

Президент Зеленський зауважив, що "відплата буде справедливою і неминучою" за ракетний удар по Дніпру.

"Кожного дня ми боремося з терористами. Які вбивають мирних людей, обстрілюють міста, руйнують життя і долі українців. Відбувся черговий ракетний удар. Внаслідок нього у Дніпрі загинули двоє людей. Серед них – вагітна жінка. Трьох постраждалих госпіталізовано.Не пробачимо ніколи. Відплата буде справедливою і неминучою", - зазначив він.

Нагадаємо, 20 жовтня окупанти завдали удару по промисловому підприємству та об’єкту енергетичної інфраструктури у Криворізькому районі Дніпропетровщини.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 квітня 2026
Вибори "за два місяці". Чому Зеленський ризикує опинитися у вакуумі легітимності
Проект змін до виборчого законодавства, роботу над яким Україна ніби як розпочала ще минулого року, і наразі не завершила, може виглядати передчасним і в чомусь навіть провокативним. Але без нього у р...
06 квітня 2026
"єБачок" і "Тисячовесна". Як влада розтринькала Резервний фонд
Україна на межі фінансової катастрофи прагне не уникнути її, а роздати якомога більше грошей
03 квітня 2026
В очікуванні виборів: як змінюються політичні розклади на Полтавщині
"Довіра" нарощує м'язи, "За майбутнє" шукає своє майбутнє, а у партії влади точаться підкилимні війни
31 березня 2026
Ідентифікуй себе на камеру: як літні українці змушені боротися за пенсії
До 1 квітня пенсіонери, які проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), ризикують зіткнутися з "заморожуванням" пенсій якщо не підтвердять, що не отримують виплати з РФ