UA | RU
05 серпня 2021, 17:57

У Дніпрі чоловік випав з вікна багатоповерхівки

Фото: Інформатор

У Дніпрі вдень 5 серпня чоловік випав з вікна четвертого поверху і залишився живий

Як пише RegioNews з посиланням на "Інформатор", постраждалого госпіталізували в лікарню.

Подія трапилася на проспекті Поля — там з вікна четвертого поверху випав 31-річний чоловік. Особистість потерпілого встановлена. А ось в причинах події поки розбираються правоохоронці.

"Даний факт зареєстрований в журналі єдиного обліку Дніпровського районного управління поліції. Триває перевірка. Встановлюються всі обставини", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Одещині пенсіонерка випала з сьомого поверху багатоповерхівки.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 лютого 2026
Франківськ як маркер. Чому євроінтеграція буксує на рівні мерій
Екологічна ситуація у Івано-Франківську погіршується, а місцева влада знову говорить про будівництво храмів
16 лютого 2026
Між Трампом і Києвом: яким буде стратегічний вибір Європи
У Мюнхені обговорили місце України в новій архітектурі європейської безпеки
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку