UA | RU
13 жовтня 2023, 15:44

На Черкащині викрили прихильника рашизму, який публічно виправдовував агресію рф

Фото: СБУ

В Черкаській області Служба безпеки викрила прихильника рашизму. Чоловік відкрито пропагував "приєднання" територій нашої держави до складу рф

Як інформує RegioNews, про це повідомили у пресслужбі СБУ в Черкаській області.

Зазначається, що чоловік заперечував військові злочини росіян, а ракетний удар 28 квітня цього року по багатоповерхівці Умані із масштабною загибеллю цивільних вважав "досягненням” рф.

Ворожу агітацію уманчанин проводив серед односельчан. Чоловік відкрито на "Слава Україні” відповідав "слава путіну”. Також стверджував, що Україна вже ввійшла в склад росії і це все лише справа часу.

Слідчі СБУ повідомили чоловіку про підозру за ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше СБУ затримала двох інтернет-агітаторів, які закликали "приєднати" Запоріжжя та Миколаїв до рф. Служба безпеки затримала двох агітаторів російських спецслужб у результаті контрдиверсійних операцій на півдні України.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Сили ППО вночі знешкодили 80 російських безпілотників: є влучання на 13 локаціях
05 грудня 2025, 09:29
На Вінниччині витягли тіло людини з шестиметрової глибини річки
05 грудня 2025, 09:14
У нардепки Скороход проходять обшуки: підозра в хабарі – джерела УП
05 грудня 2025, 09:09
У Києві на Хрещатику боєць ММА побив перехожого до втрати свідомості
05 грудня 2025, 08:55
На Черкащині сталася ДТП за участі трьох авто: є постраждалі
05 грудня 2025, 08:49
Віцепрезидент США: мир з Росією складніший, ніж очікувалося, але надія ще є
05 грудня 2025, 08:47
Приїхали на бійку – знайшли арсенал: на Хмельниччині оголосили підозру 18-річному хлопцю
05 грудня 2025, 08:40
На Волині викрили фермерське господарство, яке в промислових масштабах вирощувало тютюн без ліцензії
05 грудня 2025, 08:32
Сьогодні планують оголосити нового голову Офісу президента, – нардеп
05 грудня 2025, 08:23
Спецоперація "Опікун": на Полтавщині медики продавали фіктивні довідки
05 грудня 2025, 08:18