UA | RU
10 серпня 2023, 17:49

Біля Мелітополя росіяни спалюють тіла своїх загиблих військових у крематоріях, - Маляр

фото: t.me/annamaliar

Командування російських окупаційних військ намагається приховати реальні втрати особового складу та здійснює поховання на тимчасово окупованих територіях, не транспортуючи рештки до Росії

Про це заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила у Telegram, передає RegioNews.

За її словами, поблизу Мелітополя у Запорізькій області на відкритій місцевості майже безперервно здійснюється кремація тіл російських військовослужбовців, які доставляються окупантами на вантажних автомобілях. Місцеві мешканці відчувають характерний їдкий дим вже тривалий час.

Крім того, до моргу Чаплинської районної лікарні в Херсонській області окупанти доставляють загиблих із Херсонського напрямку, яких хоронять на двох локаціях, одна з них має площу до 100 га.

Маляр зауважила, що зараз скрізь на фронтах активні бойові дії. "Гине дуже багато ворожих бійців. Сотні загиблих щодня і на сході, і на півдні", - підкреслила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Запоріжжі та Херсонщині окупанти створюють нові в’язниці з об’єктів цивільної інфраструктури.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
На Закарпатті після конфлікту загинув чоловік – затримано дружину
29 червня 2026, 08:49
Росіяни атакували Полтавщину безпілотниками: зруйнована АЗС, знеструмлена громада
29 червня 2026, 08:45
ППО знешкодила 82 зі 108 безпілотників, якими росіяни атакували Україну
29 червня 2026, 08:26
Yasno радить зарядити гаджети: енергосистема під навантаженням через спеку
29 червня 2026, 08:26
Вечірній наліт дронів на Харків: спалахнула масштабна пожежа
29 червня 2026, 08:10
РФ завдала 973 удари по Запорізькій області: 4 загиблих і 28 поранених
29 червня 2026, 08:08
Росіяни обстріляли два райони Дніпропетровщини: пошкоджені будинки та адмінбудівля
29 червня 2026, 07:59
Ворог поцілив у підприємство у Кропивницькому: рятувальники пів ночі гасили пожежу
29 червня 2026, 07:41
На Харківщині під час евакуації внаслідок авіаудару РФ загинув поліцейський
29 червня 2026, 07:37
На Сумщині через російські обстріли загинули дві людини, ще дев'ятеро – поранені
29 червня 2026, 07:25