UA | RU
10 лютого 2020, 17:29 15

Українцям, які не погодяться на карантин, відмовлять в евакуації – ЦГЗ

Понад 50 українців погодились на евакуацію з китайської провінції Хубей, епіцентру розповсюдження коронавірусу. Після повернення в Україну їх на 14 днів відправлять на карантин
Понад 50 українців погодились на евакуацію з китайської провінції Хубей, епіцентру розповсюдження коронавірусу. Після повернення в Україну їх на 14 днів відправлять на карантин

Українцям, які не захочуть підписати згоду на карантин, буде відмовлено в евакуації. Про це на прес-брифінгу розповів в.о. генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ України Ігор Кузін.

Як повідомляє RegioNews, він додав, що евакуація планується 11 лютого. Команда рейсу буде мати костюми біологічного захисту.

Згоду на карантин готові підписати 51 людина, серед них – одна дитина.

"Цифри будуть змінюватись, але потенційно це 150-200 людей", – каже Кузін.

По його словам, до всіх людей будуть застосовуватись обмежувальні заходи, попри наявності чи відсутності симптомів.

"Наразі розглядається дві локації санітарно-курортного типу в Київській області.Також міністерство оборони пропонує свої варіанти. Можливо, це буде третій варіант локації", – пояснив розповів в.о. генерального директора ЦГЗ.

Для людей буде виділено додаткові автобуси, які заберуть їх від трапу літака до місця карантину.

Нагадаємо, громадян України, яких включили до списку на евакуацію, просять приготувати паспорта, документи, що дають право на перебування на території Китаю, а також документи дітей. Також українців просять залишатися на постійному зв'язку, бути готовими до можливого нічного переміщення, чекати дзвінків посольства і повідомлень в групі "Embassy - EVACUATION" в мобільному додатку Wechat.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »