UA | RU
10 лютого 2020, 08:03 27

Перший українець захворів на коронавірус

На борту круїзного лайнера Diamond Princess, блокованого біля берегів Японіїї, в українця виявлено гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoV.
На борту круїзного лайнера Diamond Princess, блокованого біля берегів Японіїї, в українця виявлено гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoV.
Фото: flickr

Про це Regionews повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я України.
"Наразі українець знятий з лайнеру, який перебуває на карантині біля берегів Японії, та перевезений до японської лікарні столичного регіону. Там він буде перебувати в ізоляції під відповідним медичним спостереженням щонайменше 14 днів", - йдеться у повідомленні.

МОЗ будуть щоденно інформувати про стан його здоров’я.

Також повідомляється, що Державна прикордонна служба України має перелік усіх 25 громадян України, які перебувають на лайнері Diamond Princess. По поверненню їх до України за ними буде встановлено медико-санітарне спостереження.

Також у міністерстві підкреслили, що "дата повернення їх на Україну ще не визначена".

В свою чергу, Міністерство охорони здоров’я, праці та добробуту Японії станом на 9 лютого підтвердило на судні ще 6 додаткових випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV (5 членів екіпажу та у одного з пасажирів). Всього, з моменту реєстрації першого випадка, пройшли тестування 336 пасажирів та членів екіпажу, в 70 випадках - було отримано позитивний результат тестування.

Серед підтверджених випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV на лайнері (станом на 09 лютого 2020 року) громадяни наступних держав: Японії - 28 осіб, США - 14, Австралії - 7, Канади - 7, Гонконгу - 3, Китаю - 2, Нової Зеландії - 1, Філіппін - 5, Аргентини - 1, Великобританії - 1 та України - 1.

Нагадаємо, 4 лютого 2020 року в японському порту Йокогами круїзний лайнер Diamond Princess помістили на карантин, бо у одного з пасажирів виявили коронавірус 2019 nCoV. Близько 3700 чоловік на судні, включно із членами екіпажу помістили на карантин. Всього станом на 9 лютого повідомлялося про 70 інфікованих коронавірусом.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram