UA | RU
22 грудня 2024, 13:55

Передріздвяний ажіотаж: на кордоні фіксується велика кількість перетинів кордону

фото: ДПСУ

На кордоні України спостерігається значне зростання пасажиропотоку через передріздвяний період

Про це повідомляє Держприкордонслужба, передає RegioNews.

За даними прикордонників, минулої доби держкордон перетнули понад 150 тисяч громадян – це рекордні показники, що перевищують рівень попередніх років.

Найбільше навантаження зафіксовано на пунктах пропуску на кордоні з Польщею. В середньому, за добу в обидва напрямки кордон перетнули по 75 тисяч осіб. Водночас суттєвої різниці між кількістю в’їздів в Україну та виїздів з неї не зафіксовано.

Через підвищений пасажиропотік утворюються черги, особливо у пунктах пропуску "Краківець", "Шегині", "Смільниця" та "Нижанковичі". Дещо менша інтенсивність руху спостерігається у "Грушеві", "Угринові" та "Раві-Руській".

Прикордонники рекомендують громадянам обирати менш завантажені пункти пропуску, щоб зменшити час очікування. Водночас вживаються всі необхідні заходи для забезпечення ритмічної роботи пунктів пропуску, зокрема для оформлення осіб, транспортних засобів та вантажів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що протягом 2024 року відмову в перетині кордону вже отримали майже 55 тисяч осіб, більшість з них – військовозобов’язані чоловіки.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Спецоперація "Опікун": на Полтавщині медики продавали фіктивні довідки
05 грудня 2025, 08:18
Атака дронів на Харків: рятувальники ліквідували пожежу
05 грудня 2025, 07:58
Війська РФ обстріляли два райони Дніпропетровщини: загинула дитина, є постраждалі
05 грудня 2025, 07:45
У Херсоні російські війська обстріляли перинатальний центр
05 грудня 2025, 07:40
З Донеччини за два тижні евакуювали майже 90 людей
05 грудня 2025, 07:31
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26
Російська армія втратила за добу в Україні ще понад 1200 солдатів
05 грудня 2025, 07:15
Серія ударів БПЛА по Харкову: Терехов підтвердив три вибухи
05 грудня 2025, 07:02
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50