Посадовець Кабміну не задекларував майно в Дубаї на 330 тисяч доларів, – "Схеми"
![](https://regionews.ua/static/img/5/_/5___192_605x320.jpg)
Очільник департаменту гуманітарної та соціальної політики Кабміну та член антикорупційної урядової групи Віталій Коблош не задекларував дорогоцінне майно в Дубаї
Про це повідомляють ”Схеми”, передає RegioNews.
Йдеться про готельний номер дружини вартістю 331 тисяча доларів. Розслідувачі виявили, що дружина урядовця Наталія придбала один із найбільших номерів у готелі Wyndham Dubai Marina у 2018 році. Відповідно до місцевого земельного реєстру, це майно й досі належить їй.
При цьому у коментарі "Схемам" Віталій Коблош інформацію про готельний номер дружини назвав "провокацією" та додав: "Уперше про таке чую".
Зазначається, що подружжя працює на державні установи понад 15 років.
"Наталія Коблош – завідувачка відділу жіночої консультації інституту педіатрії у Києві. У 2018-му році, коли, відповідно до дубайського реєстру, в родини зʼявилася дубайська нерухомість на суму 331 тис. доларів, Коблоші сукупно задекларували дохід, який склав лише 15% вартості цього майна", – йдеться у матеріалі.
У Кабміні Віталій Коблош вже майже десять років очолює департамент гуманітарної та соціальної політики. Його завдання – підготовка урядових постанов, зокрема, з питань освіти та охорони здоровʼя, зазначають "Схеми". У 2020 році він увійшов до групи з оцінки корупційних ризиків Кабміну.
Якщо родина здавала цю нерухомість в оренду, то посадовець мав би задекларувати дохід. За недекларування майна вартістю понад 330 тисяч доларів – за курсом на кінець минулого року це 12,5 мільйонів гривень – урядовцю може загрожувати кримінальна відповідальність, підкреслюють розслідувачі.
"Схеми" також з’ясували, що Коблош у минулому працював на проросійських політиків.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дружина міністра фінансів Сергія Марченка, який закликав українців не купувати у війну автівки, отримала право користування MINI Cooper.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)