UA | RU
17 жовтня 2023, 20:41

В Україні потрібно доукомплектувати 2,5 тисячі "Пунктів незламності", — Шмигаль

Фото: Facebook

В Україні розгорнуто вже понад 13 тисяч "Пунктів незламності", ще близько 2,5 тисяч потребують доукомплектування

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду, інформує RegioNews.

За його словами, найбільше їх на Дніпропетровщині, у Києві та Харківщині.

"Однак близько 2,5 тис. пунктів потребують доукомплектування. Це завдання для місцевої влади. Усюди має бути генератор, пальне, старлінк, засоби опалення", - зазначив прем'єр.

Він додав, що незабаром усі громадяни зможуть знайти найближчий до себе Пункт незламності через інтерактивну мапу в Дії.

Шмигаль заявив, що головне завдання уряду - забезпечити людей світлом і теплом, захистити енергетичну інфраструктуру та продовжити відновлення.

"Завершуємо планові ремонти, щоб задіяти максимальні потужності протягом цієї зими. Вже додали в енергосистему 1,5 ГВт і збільшуємо цю цифру до 1,7 ГВт, як і планувалось. Маємо майже 15,8 млрд кубів газу. За даними НАК Нафтогаз, є всі шанси пройти зиму за рахунок газу власного, українського видобутку", - повідомив прем'єр.

Нагадаємо, у Києві з понеділка, 16 жовтня, почали підключати до тепла житлові будинки. Для повного запуску централізованого теплопостачання потрібно кілька днів.




01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...
23 листопада 2023
Нові повноваження ТЦК та дембель через 3 роки: Які зміни готують в законодавство про мобілізацію
У Верховній Раді продовжуються дискусії щодо посилення мобілізації для збільшення кількості військовослужбовців у ЗСУ. Згодом усе це має вилитися у масштабні зміни до законодавства.
У МВС розповіли про наслідки ворожих обстрілів на Донеччині, Херсонщині та Харківщині
05 грудня 2023, 11:06
На Львівщині "шахеди" атакували об'єкт інфраструктури: виникла пожежа
05 грудня 2023, 10:41
Росіяни вдарили по центру Херсона: загинули дві людини
05 грудня 2023, 10:09
Рух вантажівок на кордоні між Україною та Словаччиною розблокували
05 грудня 2023, 09:44
Окупанти атакували "шахедами" цивільну інфраструктуру Харківщини, є поранений
05 грудня 2023, 09:16
ЗСУ ліквідували за добу понад тисячу окупантів
05 грудня 2023, 08:49
Росія вночі атакувала Україну "шахедами" та ракетами С-300: скільки цілей збили
05 грудня 2023, 08:26
Генштаб оновив інформацію про ситуацію на фронті: за добу відбулося понад 70 боїв
05 грудня 2023, 08:09
Мешканці Херсона загрожує до 10 років в'язниці за проведення псевдореферендуму
04 грудня 2023, 22:03
У Києво-Печерській лаврі щодня битимуть у найбільший дзвін на підтримку військовополонених
04 грудня 2023, 21:41