UA | RU
11 липня 2023, 15:52

Рашисти погрожують в'язницею українським бізнесменам, які відмовляються співпрацювати

Фото ілюстративне. Джерело: Маріупольська міська рада

Російські загарбники погрожують кримінальною відповідальністю бізнесу на тимчасово окупованих територіях, який відмовляється співпрацювати з ворогом

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Центр національного спротиву.

Окупанти заявляють, що весь бізнес на ТОТ, який станом на 1 липня не перереєстрував свій бізнес до норм ворожого законодавства, нестиме "кримінальну відповідальність".

"Окупаційна адміністрація вимагає від такого бізнесу припинити діяльність й погрожують наслідками, якщо підприємці не відреагують на погрози. При цьому, зауважимо, що перереєстрація відбувається лише при наявності у власника паспорта РФ. Таким чином, ворог також хоче наростити провальні для себе темпи паспортизації регіону", - йдеться у повідомленні.

У Центрі зазначили, що окупанти з 1 січня заборонили обіг гривні, адже намагаються взяти під контроль жителів тимчасово окупованих територій, тому людей хочуть зробити залежними від виплат в рублях і таким чином посилити паспортизацію, адже саме паспорт є необхідною умовою отримання виплат.

Нагадаємо, раніше Центр національного спротиву повідомляв, що Росія посилила пропаганду на тимчасово окупованих територій Херсонської області, щоб збільшити лояльність цивільних до так званих "адміністрацій".

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа