UA | RU
16 грудня 2022, 09:32

Масований ракетний обстріл України: у низці регіонів лунають вибухи та працює ППО

Фото: із відкритих джерел

Сили протиповітряної оборони України сьогодні, 16 грудня, відбивають масовану ракетну атаку росіян. Ворог одночасно запустив ракети та дрони-камікадзе

В місцевих ОВА закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, передає RegioNews.

Зранку у Києві та низці регіонів пролунали вибухи, а також повідомляють про роботу ППО.

"Жителі Київщини! В області працює ППО. Ворог масовано атакує Україну. Підвищена небезпека. Перебуваємо в укриттях", - написав голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

У небі над Полтавщиною також працюють сили ППО.

"В Полтавській області працює ППО. Залишайтеся в укриттях! Віримо в ЗСУ!" - зазначив голова ОВА Дмитро Лунін.

Окупанти завдали щонайменше трьох ударів по Харківщині, повідомив голова ОВА Синєгубов.

"Окупанти завдали 3 ударів по критичній інфраструктурі Харківщини. Є влучання у об’єкти критичної інфраструктури в Чугуївському районі. Попередньо - без постраждалих", - заявив він.

Також повідомляється, що чутно звуки вибухів у Дніпропетровській області, у Запоріжжі, у Вінниці, Кіровоградській області, Одеській та Миколаївській областях.

Українців закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, оскільки рф запускає ракети зі стратегічної авіації.

Вже відомо, що через російську масовану ракетну атаку у Сумській області відсутнє електропостачання, у Кіровоградській та Черкаській застосовані спеціальні графіки аварійних відключень.

Нагадаємо, близько 06:00 в середу, 14 грудня, повітряну тривогу оголошували у трьох областях України – Київській, Житомирській та Вінницький. На Київщині тривога тривала найдовше – до 9:10.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
Кілька разів перекинулися у повітрі: на Київщині легковик збив двох підлітків на самокаті
16 травня 2026, 20:45
У двох громадах на Сумщині через атаки безпілотників спалахнули пожежі
16 травня 2026, 19:30
На Дніпропетровщині росіяни вдарили по дитсадку, АЗС та будинках: загинув чоловік, серед поранених є діти
16 травня 2026, 18:50
Сховався від перевірки в багажнику: на Київщині прикордонники викрили незвичного пасажира
16 травня 2026, 18:19
Намагався продати 11-місячного малюка в Іспанію за $25 тисяч: на Закарпатті засудили ексвихователя інтернату
16 травня 2026, 17:32
Потрійна ДТП на Полтавщині: зіткнулися два легковика та вантажівка, є постраждалі
16 травня 2026, 16:57
У Сумах троє юнаків зливали вночі пальне з автівок
16 травня 2026, 16:21
На Прикарпатті 18-річний юнак побив підлітка: хлопця госпіталізували з переломом кісток черепа
16 травня 2026, 15:48
Окупанти обстріляли центр Херсона: є загиблий та поранені
16 травня 2026, 15:19
Росіяни завдали ракетного удару по промисловій інфраструктурі Кривого Рогу
16 травня 2026, 14:53