UA | RU
08 травня 2020, 15:39

У Миколаївській області показали, як йде ремонт дороги за 4,2 млрд гривень

До кінця року нова бетонна дорога буде здана в експлуатацію
До кінця року нова бетонна дорога буде здана в експлуатацію
Фото: Новини-N

На Миколаївщині показали хід виконання робіт з капітального будівництва бетонної дороги - на її ремонт з бюджету виділили 4,2 млрд гривень. Інспектував хід будівництва міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Новости-Н.

Повідомляється, що міністр уже перевірив хід виконання робіт з капітального будівництва нової дороги Н-14 "Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв".

На зустріч з міністром приїхали: голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік, начальник САД в Миколаївській області Владислав Невеселий та інші місцеві чиновники.

Під час зустрічі було заявлено, що до кінця року нова бетонна дорога буде здана в експлуатацію, а на її будівництво виділено 4,2 мільярда гривень.

Варто додати, що згідно з графіком візиту, Владислав Криклій завітає до Миколаївської міської лікарні №3, де збирається передати медикам певні медичні засоби.

Далі міністр відвідає Миколаївський порт, зокрема, термінали COFCO, OREXIM і BUNGE, а потім відправиться в порт "Ольвія".

16 квітня 2024
Зустріч із Папою Римським та повні буси гуманітарки: як італійський благодійник допомагає прифронтовій Харківщині
З початком повномасштабної війни українці не на словах відчули турботу зі сторони європейських друзів. Країни ЄС радо приймали українських жінок з дітьми, а до самої України все частіше почали приїждж...
11 квітня 2024
Заборона їздити на авто, скасування дембеля, обов’язкова ВЛК: що прописано в ухваленому законі про мобілізацію
Які зміни очікують на військовозобов’язаних, коли закон про посилення мобілізації набуде чинності
05 квітня 2024
Є-кабінет військовозобов'язаного, армія з 25 років і зміни для обмежено-придатних: що потрібно знати про нові правила мобілізації
Поки Верховна Рада готується розглядати в другому читанні законопроєкт про посилення мобілізації, днями президент підписав кілька вже проголосованих законів, які також вносять зміни до мобілізаційного...
28 березня 2024
Гроші чи армія: скільки потрібно буде заплатити, щоб мати "економічну бронь" від мобілізації
"Бронь" за податки. Бізнес підтримує, військові експерти вбачають серйозні ризики