UA | RU
07 лютого 2023, 17:42

В Міненерго повідомили, у якій області найчастіше вимикають світло

Міністерство енергетики України оприлюднило інформацію, що найчастіше світло відключають у Тернопільській, Волинській, Чернівецькій, Кіровоградській областях. У Києві офіційно визнали, що на Тернопільщину даються найменші ліміти та людям на максимальний термін вимикають світло

Про це повідомляє Міністерство енергетики України, передає RegioNews.

Внаслідок російських ракетних та дронових атак пошкоджено електростанції та високовольтну мережу. Атака росіян 26 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком об'єктам високовольтної мережі. Тому підключених споживачів у Волинській, Тернопільській, Кіровоградській та Чернівецькій областях відбувається насамперед через дефіцит генеруючих потужностей.

"Іншими словами, у Тернопільській області немає обладнання, що виробляє електроенергію для транспортування", — йдеться в повідомленні.

Своєю чергою у міській раді повідомили, що зараз у пріоритеті забезпечити електроенергією критичну інфраструктуру міста. Особливо складно це зробити настанням похолодання.

"Зараз головне те, що нам вдається забезпечити роботу котелень за відсутності подачі електроенергії. Особливо актуально з похолоданнями. Тепловики придбали необхідну кількість генераторів, які працюватимуть на котельнях і паливних дрібних, що знаходяться поряд з будинками. відключенні електроенергії отримують тепло шляхом генераторів. Власне, таким чином забезпечуватимемо, щоб було тепло в будинках", — сказав мер Тернополя.

Раніше повідомлялось, що в Одеській області сталась аварія на одній із високовольтних підстанцій. До Одеси привезуть всі потужні генератори, а також газотурбінну електропідстанцію.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram