UA | RU
21 вересня 2022, 15:41

У Тернополі повертають обов'язковий масковий режим

Фото: з відкритих джерел

У Тернополі відновили обов’язкове носіння масок. Пов’язано це зі зростанням кількості хворих на коронавірус

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Тернопільську міську раду.

"Кількість хворих на COVID-19 щотижня зростає на 35–37%, а захворюваність серед дітей та медиків є ще стрімкішою. Тому з 22 вересня у Тернополі буде відновлено обов’язкове носіння масок. Масковий режим буде діяти у місцях масового скупчення людей", - йдеться у повідомленні.

Відтепер у місцях масового скупчення населення, громадському транспорті, торгово-розважальних центрах, магазинах, закладах громадського харчування, закладах культури та мистецтв, релігійних установах обов’язково потрібно дотримуватись маскового режиму.

Раніше повідомлялось, що Київ отримав 46 800 доз вакцин від коронавірусу Comirnaty (Pfizer). Препарат розподілений на медичні заклади.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників