UA | RU
03 жовтня 2021, 16:30

У Сумах троє дітей отруїлися чадним газом

з відкритих джерел

У Сумах троє дітей отруїлися чадним газом після користування газовим водонагрівачем. Їх шмпиталізували

Про це пише RegioNews з посиланням на пресслужбу поліції Сумщини

Зазначається, що після користування газовим проточним водонагрівачем, шестеро громадян відчули слабкість і звернулися за допомогою до медиків.

Про цей випадок поліцію сповістили лікарі. За словами медиків, у громадян були ознаки отруєння чадним газом. Після надання необхідної допомоги 39–річного чоловіка відпустили додому, а от 38–річну жінку, 65-річного чоловіка та трьох дітей віком 3, 7 та 11 років госпіталізували до лікарні.

У розмові з потерпілими, правоохоронці з’ясували, що ввечері родина користувалася газовим проточним водонагрівачем. "Однак через несправність повітряної витяжки у квартирі їм стало недобре і вони звернулися по допомогу до лікарів", - зазначаєтсья у повідомленні.

Наразі за даним фактом поліцейські проводять перевірку. Правоохоронці радять громадянам неухильно дотримуватися правил безпеки під час користування газовими приладами.

Нагадаємо у лютому на Київщині через отруєння чадним газом загинуло три людини, серед яких дитина.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
В Україні змінились правила бронювання від військової служби: що треба знати
27 червня 2026, 21:00
В Україні з 1 липня змінюються тарифи на воду: скільки треба буде платити
27 червня 2026, 20:30
Росіяни накрили вогнем Дніпропетровщину: загинув чоловік
27 червня 2026, 20:15
На Львівщині у чоловіка після мобілізації виявили пухлину: чому його не звільнили від служби
27 червня 2026, 19:55
В Україні мобілізували священника: що вирішив суд
27 червня 2026, 19:30
На Житомирщині військовий вдарив поліцейського біля ТЦК, куди забрали його сина
27 червня 2026, 18:55
Смертельна ДТП у Києві: 18-річний мотоцикліст влетів у пішохода
27 червня 2026, 18:25
На Дніпропетровщині поліцейські під дронами намагалися врятувати смертельно поранену жінку
27 червня 2026, 17:55
Українські військові рознесли російські БК
27 червня 2026, 17:25
На Рівненщині жінка орендувала в аферистів неіснуючий будинок
27 червня 2026, 16:40