UA | RU
07 березня 2024, 00:44

На Рівненщині чоловіка покарають за продаж сурогатного алкоголю військовим

Фото: pixabay.com

На Рівненщині чоловік отримав штраф за те, що продавав сурогатний алкоголь та цигарки військовим. Прокурор довів його вину у незаконному придбанні та збуті незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура, інформує RegioNews.

Як зазначив прокурор, 59-річний житель Рівненського району, не будучи зареєстрованим підприємцем і не маючи відповідних ліцензій, торік придбав на ринку в Рівному цигарки різних марок та алкогольні напої без будь-яких підтверджуючих документів.

Пізніше цей товар чоловік привіз до одного з військових об’єктів, де продавав бійцям. Правоохоронці задокументували 3 факти протиправної діяльності.

Чоловік свою вину визнав у повному обсязі. Суд призначив йому штраф 85 тисяч гривень з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених підакцизних товарів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Закарпатті підприємець привласнив 3 млн грн, виділених на відновлення лісів. Його судитимуть.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників