UA | RU
17 лютого 2020, 17:25 20

Партію екс-голови ОДА презентували на Прикарпатті

Всеукраїнське об’єднання "Платформа громад" представили у Косівському районі. Організація заявила про себе наприкінці минулого року, відтоді проводить заходи у різних населених пунктах Івано-Франківської області.
Олег Гончарук. Фото із facebook сторінки організації
Всеукраїнське об’єднання "Платформа громад" представили у Косівському районі. Організація заявила про себе наприкінці минулого року, відтоді проводить заходи у різних населених пунктах Івано-Франківської області.

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на facebook сторінку організації.

Очолив політичну партію "Всеукраїнське об’єднання "Платформа громад" Олег Гончарук. Він був головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації з вересня 2014 року до червня 2019-го року. Наразі він залишається депутатом Івано-Франківськіої облради, є головою фракції БПП "Солідарність".

За даними системи Opendatabot донедавна партія "Всеукраїнське об’єднання "Платформа громад" мала іншу назву – "Народна правда". Її очолював Артем Дубров, а з листопада 2019-го змінилася назва, адреса та керівник організації.

Як зазначають засновники об’єднання, до складу політсили можуть входити активні жителі області, які готові відкинути "велику політику" і на місцях робити все для покращення життя громад і громадян.

"Ми бачимо в новій політичній організації "Платформа Громад" ту політичну силу, яка пропонує іти з низу від громадянина, через сім’ю, об’єднану громаду до Соборної України. Вона пропонує формат роботи, який пов'язаний з децентралізацією, з місцевим самоврядування, з підтримкою об’єднаних територіальних громад. І в цьому її відмінність від інших політичних сил", - сказав депутат Івано-Франківської облради Дмитро Дзвінчук.

Головні постулати платформи – вільна людина, заможна родина, сильна громада та Соборна Україна. Запрошені на презентацію кажуть, що задекларовані цілі об’єднання їм до вподоби.


Андрій Ставніцер
Куратор Одеської області по боротьбі з COVID-19
Райкович Андрій
Міський голова Кропивницького
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »