UA | RU
13 вересня 2024, 13:22

На Полтавщині чоловік пошкодив могилу полеглого військового, злочинця затримали

фото: поліція

Поліцейські затримали 29-річного чоловіка, який у селі Заріг Оржицької громади на Полтавщині пошкодив могилу військовослужбовця

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на поліцію Полтавщини.

Також чоловіка підозрюють у викрадення мопеда та мотоцикла.

У поліції зазначи, що затриманий 29-річний фігурант є мешканцем іншої області. Наразі правопорушникові повідомили про підозру та обрали запобіжний захід - тримання під вартою.

Слідчі здійснюють досудове розслідування кримінальних проваджень за статтями ККУ про незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно, та про руйнування могили.

Чоловікові загрожує від п'яти до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше у Жашкові на Черкащині затримали чоловіка, який намагався вкрасти огорожу з могили.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників