UA | RU
20 лютого 2020, 12:15 40

Евакуація з Китаю: українці будуть повністю ізольовані - голова Полтавської ОДА

Громадяни України, евакуйовані з Китаю, будуть повністю ізольовані, а санаторій на Полтавщині, де їх поселять, переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки
Громадяни України, евакуйовані з Китаю, будуть повністю ізольовані, а санаторій на Полтавщині, де їх поселять, переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки

Як повідомляє RegioNews з посиланням на УНІАН, про це заявив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синегубов на зустрічі з протестуючими.

За його словами, українці, які прибули з Уханя, пройшли санітарно-епідеміологічні перевірки стану здоров'я, проведені китайськими властями під час посадки на борт в КНР, під час проміжної посадки в м Алма-Ати в Казахстані, а також контроль на борту літака під час польоту.

Професійні лікарі МОЗ України підтвердили, що всі евакуйовані здорові, не мають ніяких симптомів хвороби, але повинні пройти карантин і обсервацію протягом 14 днів. Мета їх обсервації - превентивні заходи.

"Евакуйовані громадяни будуть жити в закритому медичному центрі Національної гвардії в Нових Санжарах. Він буде повністю ізольований і переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки", - сказав Синегубов.

Також він додав, що запросив в Нових Санжари фахівців медичної галузі Полтавщини, зокрема, завідуючу кафедри, доктора медичних наук, доцента, лікаря вищої категорії за фахом "Інфекційні хвороби" УМСА Тетяну Коваль і заступника головного лікаря по медичній частині КП "Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради" Людмилу Волошину. До оглядів також привернуть фахівців з Києва, які вже виїхали.

"Працюємо для всіх громадян - і для тих, хто повертається з Уханя, і для тих, хто проживає на Полтавщині, в Україні. Зробимо все, щоб уникнути будь-якої загрози для жителів області", - підкреслив він.

Нагадаємо, 20 лютого в Україну прилетить літак, який евакуює українців з китайського Уханя, охопленого епідемією коронавырусу. Повертаються 48 громадян України, кото будуть поміщені в карантин на 14 діб.

Відомо, що літак, який забрав з Уханя українських і іноземних громадян, по дорозі до Києва змінив курс і попрямував до Харкова, де має з'явитися сьогодні прибути глава МВС Арсен Аваков.

20 лютого уhttp://regionews.ua/ukr/news/p989036 Нових Санжарах Полтавської області люди перекрили дорогу і протестують проти того, щоб туди привезли евакуйованих. Після цього губернатор Полтавської області Олег Синегубов приїхав до мітингувальників.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »