UA | RU
23 лютого 2022, 14:34

Депутати Івано-Франківської міськради вимагають закриття кордонів з РФ та Білоруссю

Фото з відкритих джерел

Депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до Президента, уряду та Верховної Ради щодо реакції української влади на збройну агресію Росії.

Франківські депутати у своєму зверненні наголосили на потребі негайно закрити кордон з Росією та Білоруссю та ввести воєнний стан на території Луганської та Донецької областей, передає RegioNews з посиланням на Суспільне.

Також народні обранці переконані, що парламенту необхідно невідкладно проголосувати постанову про розірвання дипломатичних відносин з агресором.

Також вони пропонують на законодавчому рівні автоматично позбавляти українського громадянства тих, хто прийняв російське, і відкрити кримінальні справи проти всіх депутатів держдуми РФ, які голосували за визнання "Л\ДНР".

У зверненні франківських обранців також йдеться про вимогу від уряду та парламенту "націоналізувати майно російського бізнесу і колаборантів в Україні".

Окремі народні депутати України та олігархи в цей час активно втікали за кордон. У разі можливого введення воєнного стану присутність народних депутатів України під час прийняття вагомих та ключових для держави рішень є надзвичайно важливою, такі дії народних депутатів Україні, у складні для держави часи, безсумнівно можна трактувати як дезертирство та державну зраду у широкому розумінні цього слова, - йдеться у зверненні .

Як повідомлялося, в Україні введуть надзвичайний стан.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 22 лютого провів зустріч з силовиками та главами фракцій Верховної Ради. Вони обговорили можливість введення надзвичайного стану в прикордонних з Росією областях. Також Зеленський назвав умову, за якої в Україні буде введено воєнний стан.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
Харківщина під вогнем: четверо загиблих і 24 постраждалих
30 червня 2026, 09:16
Ракетний удар по Дніпру: у лікарні помер чоловік, кількість загиблих зросла до семи
30 червня 2026, 09:10
Удари по інфраструктурі у Сумах: рятувальники ліквідували пожежі
30 червня 2026, 08:57
Росіяни запустили по Україні понад 150 БпЛА: скільки збила ППО
30 червня 2026, 08:43
У Києві двоє чоловіків обікрали та підпалили BMW – їх судитимуть
30 червня 2026, 08:36
ДТП на Кіровоградщині: автівки перетворилися на металобрухт, шестеро постраждалих
30 червня 2026, 08:27
Польща заявила про можливе вето на вступ України до ЄС через Бандеру
30 червня 2026, 08:15
У Чернівцях під час відпочинку на водоймі потонув чоловік
30 червня 2026, 08:12
Обстріли Сумщини: під вогнем опинилися 18 громад, 10 людей отримали поранення
30 червня 2026, 07:56
На Волині від удару блискавки постраждали семеро людей
30 червня 2026, 07:44