UA | RU
28 травня 2021, 16:48

У Раду внесли закон про збільшення виплат при народженні дитини

Уряд вніс до парламенту законопроєкт "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" щодо розміру допомоги при народженні дитини

Як пише RegioNews, посилаючись на дані на сайті парламенту, пропонується підвищити виплати при народженні дитини з 1 січня 2022 року до 50 тисяч гривень.

Виплату допомоги проводитимуть одноразово в розмірі 25% загального розміру, решта суми буде виплачуватися протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабміном.

З 1 березня 2023 року і далі щорічно з 1 січня планується збільшення розміру виплат при народженні дитини на прогнозний показник зростання індексу споживчих цін (грудень у порівнянні з груднем попереднього року).

Зросте і розмір допомоги при усиновленні дитини, оскільки вона надається у розмірі, встановленому для виплати допомоги при народженні дитини.

Зараз розмір допомоги становить 41 280 гривень, з яких 10 320 гривень виплачуються одразу, а решта - протягом наступних 36 місяців.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів на засіданні у середу, 26 травня, схвалив відповідний проект закону.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
На Вінниччині витягли тіло людини з шестиметрової глибини річки
05 грудня 2025, 09:14
У нардепки Скороход проходять обшуки: підозра в хабарі – джерела УП
05 грудня 2025, 09:09
У Києві на Хрещатику боєць ММА побив перехожого до втрати свідомості
05 грудня 2025, 08:55
На Черкащині сталася ДТП за участі трьох авто: є постраждалі
05 грудня 2025, 08:49
Віцепрезидент США: мир з Росією складніший, ніж очікувалося, але надія ще є
05 грудня 2025, 08:47
Приїхали на бійку – знайшли арсенал: на Хмельниччині оголосили підозру 18-річному хлопцю
05 грудня 2025, 08:40
На Волині викрили фермерське господарство, яке в промислових масштабах вирощувало тютюн без ліцензії
05 грудня 2025, 08:32
Сьогодні планують оголосити нового голову Офісу президента, – нардеп
05 грудня 2025, 08:23
Спецоперація "Опікун": на Полтавщині медики продавали фіктивні довідки
05 грудня 2025, 08:18
Атака дронів на Харків: рятувальники ліквідували пожежу
05 грудня 2025, 07:58