UA | RU
21 лютого 2020, 17:30

У Раді створили робочу групу для розслідування наступу бойовиків

У Верховній раді створили робочу групу для розслідування обстрілу Донбасу з боку бойовиків 18 лютого 2020 року. Про це заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія
У Верховній раді створили робочу групу для розслідування обстрілу Донбасу з боку бойовиків 18 лютого 2020 року. Про це заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія
Фото: ВР

За його словами, члени парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони прийняли рішення запросити людину, яка безпосередньо була в тому районі, щоб доповісти з усіма подробицями.

"Ми запросили генерала Наєва, він нам пояснив багато додаткових деталей, але ми ще вирішили створити таку закриту групу... Там є оперативні відео, які мають закритий характер. Ми вирішили створити робочу групу. Ті люди, які хочуть увійти від комітету, мають доступ до держтаємниці, зможуть у рамках робочої групи ознайомитися з деталями і отримати цю інформацію", - зазначив він.

За його словами, в робочу групу будуть входити народний депутат України від фракції "Європейська солідарність" Михайло Забродський, нардеп від "Слуги народу" Ігор Герасименко, нардеп від "Голосу" Роман Костенко.

Нагадаємо, вранці 18 лютого озброєні формування Російської Федерації атакували позиції підрозділів Об'єднаних сил поблизу Новотошківського, Горіхового, Кримського, Хутора Вільного. Під вогневим прикриттям бойовики перейшли до активних наступальних дій і спробували просунутися через лінію розмежування. Під час бою загинув один український військовий, ще троє отримали поранення, а двоє – контузію.

Таких широкомасштабних бойових дій на фронті не було з 2018-го року. Бойовики застосовували всі види зброї, включаючи артилерію калібру 152 мм, міномети 120 мм.

Бойовики підтримуваного Росією угруповання "ЛНР" звинувачують українську армію в спробі наблизитися до їхніх позицій й подальшому артилерійському обстрілі.

ДОВІДКА: Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські "добровольці".

За даними ООН, від березня 2014-го до 31 жовтня 2019 року внаслідок збройного конфлікту на Донбасі загинули 13 тис. – 13 200 людей.




29 вересня 2023
Вихідні у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді: гастротури, величні замки та палаци, а також музей-тюрма
Якщо літо — час відпусток та досить тривалих подорожей, то осінь спонукає поїхати у нове для себе місто, щоб трохи перезавантажитися.
29 вересня 2023
Скандальна заява Корнієнка: чому Україна вже перейшла до "президентської держави"
Навколо "Слуги народу" і Президента розгорілася нова жвава дискусія з присмаком скандалу. Поштовхом до неї стали слова першого віцеспікера та одного з лідерів президентської партії Олександра Корнієнк...
28 вересня 2023
Кадрові призначення в Міноборони: ким Умєров замінив Маляр та інших заступників Резнікова
Новий міністр оборони України Рустем Умєров почав формувати свою команду. Кабмін уже призначив йому трьох заступників – Юрія Джигира, Наталію Калмикову та Катерину Черногоренко. Ці призначення – лише ...
27 вересня 2023
Недороблена деколонізація. Де в Україні досі залишаються російсько-комуністичні пам’ятники
В Україні ще у 2015 році набув чинності так званий закон про декомунізацію, але досі у різних містах та селах є вулиці, названі на честь радянських діячів.

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram