UA | RU
10 лютого 2020, 11:30 12

Гончарук розповів, кого поміняє в Кабміні

В Уряді України, крім віце-прем'єра з регіонального розвитку та економічних питань, може з'явитися віце-прем'єр з соціальних питань
В Уряді України, крім віце-прем'єра з регіонального розвитку та економічних питань, може з'явитися віце-прем'єр з соціальних питань

Як передає Regionews, про це заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук в інтерв'ю виданню "Українська правда".

За його словами, також в даний час шукають віце-прем'єра з економічних питань, "і є кілька кандидатів". При цьому прем'єр не назвав імен, але запевнив, що кандидатури Ігоря Ніконова, Віктора Пинзеника або Ростислава Шурми на цю посаду не розглядаються.

Також Гончарук розповів, що в економічному блоці акцент буде зроблений на інвестиції.

"Тут залишилося недовго, я думаю, що в найближчі тижні ми представимо людини, який зможе посилити такий інвестиційний блок уряду", - підкреслив глава Кабміну.

При цьому Гончарук висловив надію, що Олексій Резніков стане міністром окупованих територій.

Крім цього прем'єр наголосив на важливості призначення Дениса Шмигаль на посаду віце-прем'єра з регіонального розвитку, яке відбулося минулого тижня.

"Це важливо, тому що цей рік в плані децентралізації є вирішальним, ми повинні завершити створення стійких громад, а це дуже важливий адміністративний процес. Тут потрібен сильний менеджер, який буде фокусуватися саме на цьому", - підкреслив глава Кабміну.

За його словами, вже є кілька кандидатур для посилення соціального блоку.

"Можливо, у нас з'явиться віце-прем'єр в цьому напрямку", - сказав Гончарук, додавши, що з цього питання ще тривають дискусії.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews