На Одещині працівник пошти привласнював кошти за доставку товарів
![](https://regionews.ua/static/img/s/c/screenshot_80_19_605x320.jpg)
Працівник поштового відділення поклав до власної кишені більше ніж 62 тисяч гривень підприємства, за що до восьми років може потрапити за ґрати
Як пише RegioNews, про це повідомили в поліції Одеської області.
Так, оператор одного з поштових відділень Білгорода-Дністровського, отримуючи від клієнтів гроші за оплату послуг з доставки товарів, не клав їх у касу, а залишав собі.
Завдяки цим оборудкам за майже два тижні чоловік привласнив кошти організації на загальну суму більше ніж 62 тисяч гривень, які витратив на власні потреби.
Фігуранту загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. На час слідства підозрюваний перебуватиме під домашнім арештом.
Раніше повідомлялось, що була викрита схема незаконного переправлення чоловіків з України до придністровського регіону Молдови. На території Київської та Одеської областей правоохоронці провели 11 обшуків за місцями проживання ділків та в їхніх автівках
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)