Гуменюк розповіла про підступну тактику дронових ударів ворога по Одещині
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5391_605x320.jpg)
Одеська область у ніч на вівторок, 5 березня, була під потужною дроновою атакою. Росіяни вдалися до підступної тактики, за якої дрони маневрували між житловими кварталами
Про це розповіла речниця Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону, передає RegioNews.
"На жаль, не вдалося уникнути влучань. Цього разу ворог використовував таку ж саму підступну тактику, коли дрони маневрували поміж житловими та промисловими кварталами міста-мільйонника", – наголосила речниця.
За її словами, дрони маневрували у районі передмістя Одеси.
"Враховуючи те, що там багато об'єктів припортової інфраструктури, загрожували й з цього напрямку. Зрештою, влучання відбулося в об'єкт рекреаційної інфраструктури, там зруйновано кілька будівель, виникла пожежа, але на щастя, через те, що об'єкт з початку повномасштабного вторгнення не використовується, люди не постраждали. Утім, ударна хвиля пошкодила і приватну власність", - додала Гуменюк.
Нагадаємо, у ніч на 5 березня 2024 року війська РФ атакували Україну 22-ма ударними безпілотниками типу Shahed — райони пусків Балаклава, Крим. Сили ППО знищили 18 "шахедів” у межах Одеської області.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)