UA | RU
09 вересня 2022, 19:16

На Одещині родичі били та посадили на ланцюг 7-річного сироту

Фото: pixabay.com

На Одещині поліцейські проводять досудове розслідування за фактом катування, незаконного позбавлення волі та домашнього насильства у відношенні 7-річної дитини

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, інформує RegioNews.

Зазначається, що вчора, 8 вересня, в ході моніторингу інтернет-мережі правоохоронці виявили відео, на якому малолітній хлопчик сидів на землі, прив’язаний за ногу до опори металевим ланцюгом.

Поліцейські встановили, що на відео семирічний хлопчик, який проживає у Березівському районі разом з рідною тіткою та її родиною, яка взяла опіку над племінником після смерті його батьків.

У поліції стверджують, що вказана родина на обліку Служби у справах дітей як така, що опинилась у складних життєвих обставинах, не перебуває. Раніше інформації щодо конфліктів у сім'ї або протиправних дій у відношенні дітей до органів поліції не надходило.

"Родина перебуває під соціальним супроводом держави, як опікунська, тому соціальні працівники разом із поліцейськими раніше відвідували вказану родину за місцем мешкання, родина мала належні умови для проживання та розвитку дітей", - стверджують у поліції.

Вчора в ході опитування правоохоронцями членів сім’ї та їхніх сусідів дядько хлопчика пояснив, що прив’язав його поки дружини не було вдома. Причина в тому, що нібито дитина робить шкоду, не слухається і тікає з дому. Водночас зі слів сусіда, який зняв інцидент на телефон, він був свідком неодноразового вчинення домашнього насильства відносно дитини.

"Разом з тим, вказаний інцидент мав місце у червні поточного року, однак сусід до поліції не звернувся, аргументуючи це тим, що не хотів псувати відносини з сусідами. Спільно зі службою у справах дітей було проведено оцінку рівня безпеки дитини та ухвалено рішення щодо вилучення хлопчика з родини. Зараз він тимчасово перебуває у лікарні", - йдеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання про подальшу долю хлопчика. Поліцейськими проводяться слідчі дії для встановлення всіх обставин події, притягнення винних до відповідальності.

Раніше повідомлялось, що російські загарбники вивезли понад 100 дітей, батьки яких позбавлені батьківських чи опікунських прав, з Луганської області.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Буданов спрогнозував дату закінчення війни в Україні
27 грудня 2025, 18:18
РФ знову атакували газову та енергетичну інфраструктуру України
27 грудня 2025, 17:59
Синоптики попереджають про різке погіршення погоди в Україні
27 грудня 2025, 15:32
В Україні знімають командирів відразу двох бригад: названа причина
27 грудня 2025, 15:07
У Києві суттєво зросла кількість постраждалих через російську атаку
27 грудня 2025, 14:34
Співробітники держохорони заважають працювати детективам НАБУ в Раді
27 грудня 2025, 14:05
Росіяни намагаються витіснити українських військових із Купʼянська
27 грудня 2025, 13:53
Зеленський вилетів до США на переговори із Трампом
27 грудня 2025, 13:35
В Україні викрили організовану злочинну групу, до складу якої входили народні депутати
27 грудня 2025, 12:46
У Києві внаслідок атаки РФ пошкоджена будівля одного із міністерств
27 грудня 2025, 12:41