UA | RU
21 лютого 2020, 16:57

У Миколаївській області зруйнована Новобугська школа відновленню не підлягає

У Миколаївській обласній державній адміністрації збираються збудувати в місті Новий Буг новий навчальний заклад замість зруйнованої загальноосвітньої школи №1
У Миколаївській обласній державній адміністрації збираються збудувати в місті Новий Буг новий навчальний заклад замість зруйнованої загальноосвітньої школи №1

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Новини-N.

На черговому засіданні комісії обласної ради з питань культури, науки, освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту заступник губернатора Тетяна Стахевич повідомила, що відновлювати школу, в якій впало відразу три поверхи, не має сенсу.

"Ми знаємо, що є проект відновлення школи на старих стінах. У відповідності з зауваженнями і висновками, які зробили фахівці управління комунального будівництва Миколаївської ОДА, на цих стінах відбудовувати школу неможливо. Обласна державна адміністрація вважає, що потрібно будувати нову школу. Для цього слід визначитися, хто буде замовником проекту нової школи. Провести аналіз з управлінням освіти, щоб зрозуміти, яку саме нову школу, і на яку кількість учнів будувати", – повідомила Тетяна Стахевич.

У той же час вартість будівництва нової школи у Новому Бузі може обійтися в 250-300 мільйонів гривень.

Довідка: в липні 2017 року в школі в Новому Бузі Миколаївської області обвалилося три поверхи будівлі. Тоді учнів молодшої школи перевели в приміщення Новобузького педагогічного коледжу, а старшу школу в приміщення Новобузького коледжу Миколаївського національного аграрного університету.

У грудні 2019 року Миколаївська облдержадміністрація не включила питання реконструкції проваленою три роки тому школи в Новому Бузі в програму соціально-економічного розвитку регіону.
29 вересня 2023
Вихідні у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді: гастротури, величні замки та палаци, а також музей-тюрма
Якщо літо — час відпусток та досить тривалих подорожей, то осінь спонукає поїхати у нове для себе місто, щоб трохи перезавантажитися.
29 вересня 2023
Скандальна заява Корнієнка: чому Україна вже перейшла до "президентської держави"
Навколо "Слуги народу" і Президента розгорілася нова жвава дискусія з присмаком скандалу. Поштовхом до неї стали слова першого віцеспікера та одного з лідерів президентської партії Олександра Корнієнк...
28 вересня 2023
Кадрові призначення в Міноборони: ким Умєров замінив Маляр та інших заступників Резнікова
Новий міністр оборони України Рустем Умєров почав формувати свою команду. Кабмін уже призначив йому трьох заступників – Юрія Джигира, Наталію Калмикову та Катерину Черногоренко. Ці призначення – лише ...
27 вересня 2023
Недороблена деколонізація. Де в Україні досі залишаються російсько-комуністичні пам’ятники
В Україні ще у 2015 році набув чинності так званий закон про декомунізацію, але досі у різних містах та селах є вулиці, названі на честь радянських діячів.

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram