UA | RU
01 жовтня 2020, 10:59 7

У посольстві США в Україні відреагували на вбивство своєї співробітниці

Поліція розслідує смерть співробітниці як умисне вбивство
Поліція розслідує смерть співробітниці як умисне вбивство

Стала відома реакція Посольства Сполучених Штатів Америки на повідомлення про загибель співробітниці дипломатичної установи.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на сторінку посольства у Facebook.

З невимовним сумом повідомляємо про смерть американки з громади Посольства США в Україні. Наразі посадовці Посольства США у Києві працюють з органами влади для встановлення обставин смерті”, - зазначили в американському диппредставництві.

Додамо, співробітниця посольства США в Україні, яку знайшли у середу неподалік від залізничних колій з травмою голови і яка згодом померла у лікарні, була громадянкою Сполучених Штатів.

"Національна поліція України розслідує її смерть як умисне вбивство (є орієнтування на потенційного підозрюваного, його шукають), але не виключений і нещасний випадок. Тіло було у спортивному одязі і у навушниках. Загибель таких необачних пішоходів внаслідок травмування потягом - не рідкість на залізниці. Столичні оперативники активно працюють над встановленням істини”, - повідомив щодо події директор департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко.

Нагадаємо, що на одній з вулиць Києва знайшли без свідомості співробітницю посольства США. Згодом вона померла у лікарні.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews