UA | RU
02 листопада 2024, 14:20

Через дронову атаку на Київщині були пошкоджені електромережі

ілюстративне фото: з відкритих джерел

В суботу, 2 листопада, росіяни вкотре атакували Київську область ударними дронами. Внаслідок падіння уламків були зафіксовані три пошкодження мереж

Про це повідомляє пресцентр ДТЕК, передає RegioNews.

Ранкове ураження транзитної високовольтної лінії на Київщині призвело до відключення світла в столиці. Частина будинків Голосіївського району залишилась без електрики. Енергетики ДТЕК оперативно перезаживили клієнтів і протягом однієї години повернули світло. Сама високовольтна лінія потребує ремонту.

Ще одне пошкодження розподільчих мереж призвело до відключення в Бучанському районі області. Вже в 11:47 вдалося повернути світло в усі домівки.

Третє пошкодження мереж зафіксоване в 10:57 в Вишгородському районі. Енергетики продовжують ремонтні роботи.

Нагадаємо, Повітряні сили ЗСУ вночі та вранці збили 39 російських БПЛА у Кіровоградській, Київській, Сумській та Полтавській областях. Загалом Україну атакували 71 безпілотників.

Уламки російських дронів впали у Соломʼянському, Святошинському, Шевченківському, Голосіївському, Печерському і Дніпровському районах Києва.

Сили оборони знешкодили всі ворожі дрони, які вранці загрожували столиці.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
01 липня 2026
Корупційний марафон. Що відомо про нові справи НАБУ проти нардепів від "Слуги народу"
Верховна Рада IX скликання увійде в історію великою кількістю корупційних скандалів та кримінальних справ
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
МОК скасував обмеження для Росії у спорті: у Києві заявили про "тривожний сигнал"
08 липня 2026, 07:54
Росія атакувала Запоріжжя КАБами: троє поранених, понад 15 тисяч абонентів без світла
08 липня 2026, 07:39
Нічна атака на Харків: пошкоджено близько 20 будинків, постраждали четверо людей
08 липня 2026, 07:21
Росія завдала ракетного удару по Києву: двоє постраждалих, спалахнули пожежі
08 липня 2026, 07:02
Кидайте це і йдіть у зал: відома українська блогерка зізналась, чому у неї стався інсульт
08 липня 2026, 01:35
Блогер Богдан Шелудяк опинився під крапленицею: він пояснив чому
08 липня 2026, 00:55
Співак LAUD шокував видом з його балкона після обстрілу
08 липня 2026, 00:35
На український ринок прийшов кавун: які ціни та чи буде здешевлення
07 липня 2026, 23:55
Дизель рухнув у ціні: як змінились цінники на АЗС
07 липня 2026, 23:35
Смертельна ДТП на Київщині: іномарка на влетіла у мотоцикл
07 липня 2026, 23:15