UA | RU
09 вересня 2024, 13:22

У Чорнобильський зоні нова пожежа: 400 рятувальників гасять її вже другу добу

фото: ДСНС

У вихідні у Чорнобильський зоні на Київщини виникла нова пожежа на відкритій території. Через сильний вітер вогонь швидко розповсюджується на нові ділянки

Про це передає RegioNews із посиланням на пресцентр ДСНС.

Наразі на місці працюють 399 рятувальників, 103 одиниці техніки від ДСНС, залучених з різних куточків України, а також 17 одиниць техніки від лісового господарства.

До ліквідації пожежі також залучені 5 одиниць важкої інженерної техніки для створення мінералізованих смуг. Працюють бульдозери, трактори та важкі тягачі.

Речниця обласного управління ДСНС Вікторія Рубан у коментарі УП заявила: "Це новий осередок загоряння у Чорнобильській зоні. Кілька днів тому там уже була пожежа. Той осередок загасили. Це уже новий осередок в іншому місці. Ліквідація триває другу добу”.

Фахівці радіаційно-хімічного захисту постійно обстежують території. Радіаційний фон у нормі.

Нагадаємо, 3 вересня у Чорнобильській зоні на Київщині виникло загорання лісової підстилки. Вогонь поширився на площу орієнтовно 20 гектарів.

Станом на вечір 7 вересня повідомлялося, що у Чорнобильській зоні, де тривають пожежі, пройдено вогнем понад 2600 гектарів території.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
09 березня 2026
Економія на людях: з якими реаліями медицини стикаються жителі регіонів
Кількість фахівців у медичній сфері в Україні за десять років скоротилася в рази. Продовжують масово закриватися заклади охорони здоров'я, особливо у сільській місцевості де місцева влада не має доста...
На Харківщині чоловік передавав росіянам дані про завод, який розробляв танки
24 березня 2026, 09:39
Росіяни знову вдарили по Запоріжжю: спалахнула АЗС, є поранений
24 березня 2026, 09:30
До лікарень Полтави звернулися 9 поранених, у реанімації дитина та дорослий
24 березня 2026, 09:10
Російський удар у Херсоні зруйнував будинок – під завалами загинув чоловік
24 березня 2026, 08:58
Ворожий дрон поцілив по електричці на Харківщині: загинула людина, є постраждалі
24 березня 2026, 08:42
На Хмельниччині судитимуть банду "гастролерів" за розбій і грабежі
24 березня 2026, 08:38
Збільшилась кількість поранених внаслідок масованої атаки на Запоріжжя
24 березня 2026, 08:27
Нарколабораторія під Харковом: нацгвардійця засудили до 9 років
24 березня 2026, 08:21
Армія РФ просунулася на Запоріжжі – DeepState
24 березня 2026, 08:10
Смертельна бійка на Рівненщині: поліцейські затримали нападника
24 березня 2026, 07:56