UA | RU
11 травня 2024, 15:13

У Києві зафіксували спалах гепатиту А

фото: GetArchive

У одному з закладів торгівлі Києва було зареєстровано спалах гепатиту А. Наразі відомо про п'ять випадків зараження

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Київський міський центр контролю та профілактики хвороб.

Люди, які захворіли - співробітники одного з київських закладів торгівлі або члени їхніх родин.

"У м. Києві та Київській області зареєстровано 5 випадків захворювання на вірусний гепатит А серед співробітників та членів їх родин одного з закладів торгівлі столиці", - йдеться у повідомленні.

Хворі звернулись за медичною допомогою, частину з них госпіталізували до медзакладів Києва, інші - лікуються амбулаторно.

Київський міський ЦКПХ МОЗ України проінформував Держпродспоживслужбу та профільний департамент Київської міської адміністрації про випадки захворювання.

Триває епідеміологічне розслідування та вживаються заходи для недопущення поширення інфекції.

Нагадаємо, раніше у селі Вістова Калуської громади, що на Івано-Франківщині, у воді з криниці виявили гепатит А. Колодязь розташований на обійсті жінки, яка й занедужала на цю хворобу.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...