UA | RU
05 грудня 2023, 16:03

Костін доручив провести розслідування через святкування Дня прокурора

фото: УП

Нещодавно працівники київської прокуратури влаштували святкування на честь Дня працівників прокуратури з купою подарунків. Генеральний прокурор Андрій Костін відреагував на інцидент та зобов'язав провести службове розслідування. Також він доручив вжити усіх можливих заходів за фактом інциденту

Про це повідомили у пресслужбі Офісу генерального прокурора, передає RegioNews.

Журналісти видання "Українська правда" зняли відео, як працівники прокуратури виходили з приміщення Офісу генпрокурора з подарунками та пакетами. Андрій Костін відреагував на скандал та наказав провести розслідування ситуації.

"У зв’язку з опублікованим у медіа відео, Генеральний прокурор доручив Генеральній інспекції Офісу генерального прокурора невідкладно провести службове розслідування, за результатами якого будуть вжиті відповідні заходи", — зазначили у пресслужбі ОГП.

У п'ятницю, 1 грудня Українська правда поширила відео, на якому видно як прокурори виходять з будівлі ОГП з великою кількістю пакетів з подарунками. Зокрема, один з нардепів від ОПЗЖ Григорій Мамка розповів журналістам, що брав участь в урочистостях до Дня працівника прокуратури.

"Що таке вітали? Я брав участь від комітету, як заступник голови комітет у заходах щодо привітання до Дня прокуратури", — відповів Мамка на питання про те, що він, як депутат, вітав прокурорів.

Також в УП додали, що Костін під час урочистостей до свята звернувся до всіх підлеглих та закликав "бути не просто вдячними нашим захисникам, а підтримувати та допомагати усім необхідним".

"Кожен новий день у тилу — це життя наших воїнів на передовій. Пам'ятаймо наших полеглих захисників, серед яких семеро наших колег. Пам'ятаймо про нашу величезну відповідальність перед українським народом", — сказав Костін.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників