UA | RU
03 червня 2021, 13:59

У столиці змінять процедуру проведення COVID-вакцинації на вихідних

Рixabay

У столичному Центрі вакцинації проти COVID-19 вихідними по-новому проходитиме вакцинація від коронавірусу

Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, пише RegioNews з посиланням на пресслужбу КМДА.

"Зважаючи на досвід попередніх вихідних, охочих щепитися від COVID-19 серед зареєстрованих у мобільному додатку "Дія" виявилося більше, ніж тих, хто надав попередню згоду під час запрошень, які медичні працівники здійснювали телефоном", – зазначив Поворозник.

За його словами, для оптимізації процесу вакцинації у виставковому центрі прийнято рішення про розмежування потоків киян, які прийдуть на щеплення.

"Перший – для тих, кому зателефонували та запросили на конкретний час. Другий – для тих, хто також записаний у "Дії", але такого запрошення поки не отримав. Такі громадяни можуть або дочекатися виклику, або вакцинуватися у порядку "живої черги", – пояснив Поворозник.

Запрошені будуть повинні показати смс-повідомлення з датою, часом та номером вакцинальної бригади. У випадку запізнення у запрошених залишається можливість вакцинуватися у порядку "живої черги".

Нагадаємо, 29 травня у Києві розпочав свою роботу центр вакцинації від коронавірусу. Тоді на вакцинацію зібрались кілька сотень людей.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Актор-військовий Андрій Федінчик розповів про важку хворобу мами
25 грудня 2025, 01:30
"Робила тур лікарями": співачка Даша Астаф'єва розповіла, чому вирішила перевірити здоров'я
25 грудня 2025, 00:30
"Вже це не буду робити": співачка Оля Полякова зізналась, як через лікарську недбалість відмовилась від ідеї знову стати мамою
24 грудня 2025, 23:30
Нацгвардійці знищили спецмашину росіян вартістю близько 8 млн доларів
24 грудня 2025, 23:05
У Дніпрі на Набережній медики рятували чоловікові життя
24 грудня 2025, 22:55
На Київщині неповнолітня заробляла у росіян: носила вибухівки та зливала знайомого з ЗСУ
24 грудня 2025, 22:30
Нардепка опублікувала фото Залужного на пляжі у Домінікані
24 грудня 2025, 22:29
На Різдво в Україні очікуються морози до -13 градусів
24 грудня 2025, 21:59
На Львівщині чоловік напав на незнайомця та влаштував стрілянину
24 грудня 2025, 21:55
Німеччина виділила рекордну суму на відновлення енергетики України
24 грудня 2025, 21:49