UA | RU
19 травня 2020, 14:59

У Києві мітингували лікарі психлікарні - вимагають збільшити фінансування

Фінансування лікарні скоротили на дві третини
Фінансування лікарні скоротили на дві третини
Фото: з відкритих джерел

У Києві на вулиці Теліги близько 250 співробітників психіатричної лікарні "Психіатрія", що на Дорогожичах, влаштували мітинг вздовж дороги.

Про це повідомляють "Букви", передає RegioNews.

Вони виступають за трансформування медичної реформи, яка була запущена командою колишній в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

Незважаючи на дощ, по Києву прокотилися протестні акції: лікарям нічим годувати і лікувати психічнохворих. На Дорогожичах працівники клінічної лікарні "Психіатрія" стоять уздовж дороги під дощем, щоб привернути увагу влади до психічного здоров'я людей в Україні", - йдеться в повідомленні.

За словами мітингувальників, коштів що виділяються Національною службою здоров'я не вистачає на закупівлю ліків, не кажучи вже про забезпечення харчування, нормальних побутових умов та не кажучи про заробітну плату лікарям і персоналу.

За словами глави лікарні, в цьому році установі виділили одну третю від минулорічного фінансування.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов сказав про реформу Супрун, що "медики не розуміють, як будуть виживати". Він заявив, що необхідно терміново припинити медреформу, через яку закриваються медичні заклади і звільняють медпрацівників.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лікар-психіатр КНПКЛ "Психіатрія" міста Києва на своїй сторінці в Facebook відверто розповіла про скорочення медперсоналу і примусу керівництва підписувати накази, про готовність персоналу працювати за мінімальний оклад.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
На Кіровоградщині внаслідок ДТП перекинулася вантажівка: є постраждалі
24 грудня 2025, 10:46
Суверенітет, Донбас і гарантії безпеки: Зеленський розкрив усі 20 пунктів мирної угоди
24 грудня 2025, 10:35
На Київщині засудили організатора підпільного алкоцеху
24 грудня 2025, 10:19
"Вимагав близькості": на Рівненщині жінка зарізала знайомого
24 грудня 2025, 10:00
Бійка у вінницькому ТЦ: 16-річному хлопцю, який напав на однолітка, оголосили підозру
24 грудня 2025, 09:55
У прикордонній зоні Сумщини залишаються 4 тисячі людей – влада закликає евакуюватися
24 грудня 2025, 09:54
У Чернівцях сталася пожежа у багатоповерхівці: одна людина загинула
24 грудня 2025, 09:32
На Вінниччині затримали жінку, яка із ножем накинулась на 12-річну дівчинку
24 грудня 2025, 09:18
Елітне майно за безцінь: родина голови СБУ Полтавщини у центрі скандалу – "Схеми"
24 грудня 2025, 09:09
Підсумки війни, які ми боїмося озвучити: Курськ, "Павутина", енергетика
24 грудня 2025, 08:59