UA | RU
16 листопада 2024, 18:40

У Херсоні росіяни атакували дроном цивільне авто: водій опинився у палаючому легковику

фото: ДСНС України

Сьогодні вдень, 16 листопада, російські військові атакували дроном цивільний автомобіль у Дніпровському районі Херсона. Постраждав водій машини

Про це повідомив прессцентр ДСНС України, передає RegioNews.

За наявною інформацією, ворожий БПЛА скинув вибухівку на легковий автомобіль. Від влучання боєприпасу автівка загорілась, а водій отримав поранення.

"Постраждалого доставлено в лікувальний заклад. Пожежу ліквідовано", — йдеться в повідомленні.

В Херсонській ОВА уточнили, що внаслідок ворожої атаки постраждав 43-річний водій. Чоловіка ушпиталили до лікарні з опіками обличчя, рук та пораненням носа.

Нагадаємо, сьогодні, 16 листопада, Дніпровський район Херсона перебуває під масованою атакою БпЛА російських загарбників. Містян закликають не виходити з укриттів на вулицю.

Як відомо, у п'ятницю, 15 листопада, окупанти тероризували ударними дронами село Садове Херсонського району. Внаслідок атак постраждали мирні жителі.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання