Військові встановили український прапор у Кринках: Гуменюк пояснила, чому це важливо
![](https://regionews.ua/static/img/2/1/21__48_605x320.jpg)
Встановлення українського прапора у селі Кринки на лівому березі Херсонської області це і відповідь на російські фейки про захоплення села, і символ стійкості ЗСУ та знак цивільним, що їх ніхто не покинув
Про це заявила речник Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телеканалу "Еспресо" 7 лютого, передає RegioNews.
"Установка українського прапора в Кринках - це жест у відповідь на виклики, які створює в інформаційному суспільстві ворожа пропаганда", – сказала Гуменюк.
За її словами, росіяни намагаються переконати населення в окупації, що їх покинули, а українських захисників вибито з позицій. Але тепер на лівому березі Херсонської області є український прапор, тож і бійці Сил оборони.
Гуменюк наголосила, що українські воїни продовжують утримувати плацдарм на лівому березі Дніпра та працюють над його розширенням.
"Встановлення прапора у Кринках було потрібне нашим бійцям, щоб усвідомити, що нас звідти не вибити. А також мирному населенню лівого берега, щоб вони відчували, що Україна поряд", – пояснила речник Сил оборони півдня.
Вона додала, що всі штурми росіян за минулу добу успіху не мали.
Нагадаємо, військові 36-ї окремої бригади морської піхоти встановили український прапор у селі Кринки на лівому березі Дніпра Херсонської області.
Аналітики DeepState підкреслили, що радіти деокупації населеного пункту ще зарано, оскільки там тривають важкі бої. Війська країни-агресора Росії постійно підтягують резерви, щоб витіснити Сили оборони з зайнятих позицій.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)