UA | RU
21 вересня 2023, 11:21

Водія голови Харківської облради Єгорової-Луценко тричі вносили в систему "Шлях" для виїзду за кордон

Фото: Facebook

Відомчого водія голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко Валерія Ключка протягом червня-листопада 2022 року тричі вносився до системи "Шлях" для перетину державного кордону

Як повідомляє RegioNews, про це пише "Апостроф" із посиланням на офіційну відповідь департаменту масових комунікацій ОВА.

"Стосовно внесення Харківською обласною військовою адміністрацією даних Ключка Валерія до інформаційної системи "Шлях" повідомляємо, що 13.06.2022, 25.08.2022, 25.11.2022 за поданням Громадської організації "КОЛОС" відповідними наказами начальника Харківської обласної військової адміністрації №47 В, 112 В, №193 В громадянину Ключко Валерію було узгоджено виїзд за кордон та подано відповідні заяви до інформаційної системи "Шлях", - йдеться у офіційній відповіді Харківської ОВА.

Раніше ЗМІ повідомляли, що чоловік Тетяни Єгорової-Луценко Віталій Луценко в жовтні 2022 на службовому автомобілі Харківської обласної ради виїжджав з України. За кермом авто перебував водій голови Харківської облради Валерій Ключко. Валерій Ключко та Віталій Луценко перетнули державний кордон України як волонтери в пункті пропуску Могилів-Подільський. Після чого Ключко на службовому авто відвіз Луценко до аеропорту міста Кишинів, звідки чоловік чиновниці вилетів до Франції.

Як повідомляв колишній народний депутат Ігор Мосійчук, у Франції Віталій Луценко юридично оформлював документи щодо придбання компанії MIDI AU SOLEIL, якій належить ресторан на набережній Канн. Крім того, за даними французьких реєстрів, наразі чоловік Тетяни Єгорової-Луценко є резидентом Франції та співвласником і бенефіціаром компанії LE FOLIE'S, якій належить нічний клуб-ресторан No Name у Ніцці. Мосійчук звинуватив Єгорову-Луценко у скоєнні порушенні антикорупційного законодавства, зокрема у використанні службового авто в особистих цілях та неповідомлення про реальний конфлікт інтересів.

Після того, як інформація щодо поїздки Луценка та Ключка за кордон з'явилася в ЗМІ, голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков повідомив, що НАЗК перевіряє інформацію щодо цього виїзду за кордон та проводить моніторинг способу життя Тетяни Єгорової-Луценко.

Нагадаємо, журналісти ідентифікували 2248 чоловіків, які втекли з країни завдяки системі "Шлях" та виявили сотні громадських організацій і благодійних фондів, причетних до втечі з країни чоловіків призовного віку.
01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...
23 листопада 2023
Нові повноваження ТЦК та дембель через 3 роки: Які зміни готують в законодавство про мобілізацію
У Верховній Раді продовжуються дискусії щодо посилення мобілізації для збільшення кількості військовослужбовців у ЗСУ. Згодом усе це має вилитися у масштабні зміни до законодавства.