UA | RU
16 вересня 2022, 12:43

В Ізюмі знайдено масове поховання на 440 тіл — поліція

Фото: настоящее время

На визволених територіях Харківщини правоохоронці виявили влаштовані росіянами катівні. У визволеному Ізюмі виявили масове поховання на 440 тіл

Як передає RegioNews, про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на інформацію начальника слідчого управління поліції Харківщини Сергія Болвінова.

"Можу сказати, що тут розташоване одне з найбільших поховань в одному звільненому місті, у ньому понад 440 могил", – сказав Сергій Болвінов.

Як повідомив Болвінов, тіла були поховані окремо.

"Ми знаємо, що дехто був убитий (розстріляний), дехто загинув від артилерійського вогню, так званих мінно-вибухових травм. Дехто загинув від авіаударів. Багато тіл ще не впізнані, тому причини смерті будуть встановлені в ході слідчих дій", – розповів начальник харківських слідчих.

Болвінов зазначив, що всі тіла будуть ексгумовані та направлені на судово-медичну експертизу.

У мережі опублікували фотографії з місця масового поховання в лісі в Ізюмі.

На знімках видно хрести, багато з яких збиті з дощок. На деяких хрестах є написи - прізвища або числа. На одному з хрестів написано "ЗСУ, 17 осіб, м. Ізюм, з моргу". При цьому частина могил без хрестів.

Що відомо про деокупацію Ізюма

10 вересня над Ізюмом, який перебував у російській окупації з квітня, замайорів прапор України.

Ізюм Харківської області армія РФ руйнувала атаками з літаків та артилерії від березня. У місті зруйновані головні адміністративні будівлі, а також житлові багатоповерхівки. Місто наприкінці березня окупанти взяли в облогу, 1 квітня у Генштабі повідомили, що росіяни захопили Ізюм.

Ізюмський напрямок протягом весни та літа у Генштабі називали одним із найскладніших та найактивніших на Харківщині. Кількість загиблих та поранених жителів Ізюма з початку вторгнення невідома: внаслідок одного з російських ударів загинули 44 людини.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
У Львові попрощались з убитим військовим ТЦК Юрієм Бондаренком
05 грудня 2025, 17:30
У Києві запалили вогні на головній ялинці країни
05 грудня 2025, 17:25
Смертельна ДТП на Київщині: зіткнулись дві іномарки, загинула жінка
05 грудня 2025, 16:55
50 тисяч студентів старше 25 років було відраховано з університетів та коледжів за результатами перевірок
05 грудня 2025, 16:44
Ізоляція населення: на окупованій території Запорізької області росіяни глушать VPN
05 грудня 2025, 16:25
Зґвалтував неповнолітню та втік у Німеччину: на Київщині судитимуть ґвалтівника
05 грудня 2025, 15:40
Активістка Богуславець навмисно занизила у декларації вартість двох придбаних квартир у Києві, щоб приховати понад 2 млн грн
05 грудня 2025, 15:14
Близько 90% Чернігівщини без світла через аварію
05 грудня 2025, 14:55
Гумористу Васі Байдаку відключили електроенергію за борги: як так сталось
05 грудня 2025, 14:55
"Заробляли" на дитячій порнографії: повідомлено про підозру адміністраторам підпільної мережі
05 грудня 2025, 14:53